Всеукраїнський фестиваль "Будь молодим - живи активно".

Сьогодні у Вінниці розпочався Всеукраїнський фестиваль "Будь молодим - живи активно", спрямований на популяризацію здорового способу життя серед молоді. Цьогоріч учасниками стали представники 16 областей України. Не налякала молодь і прохолодна погода та короткочасний дощ. 

Відкриття Всеукраїнського фестивалю "Будь молодим - живи активно" відбулось за участю начальника відділу сприяння розвитку молоді та утвердження здорового способу життя Валентини Коляди та директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталі Заболотної, які вкотре наголосили на важливості формування у молоді прагнення до збереження власного здоров'я та популяризації здорового способу життя.
Перший день фестивалю не залишив байдужим жодного учасника, адже після офіційного відкриття на гостей чекав показовий виступ та майстер-клас з чарлідингу від команди підтримки "Вінницьких Вовків". Потім команди розпочали свій шлях до бажаної перемоги з 1-го етапу змагань - флаг-футболу.
На учасників чекає ще багато різноманітних завдань та змагань у різних сферах на багатьох цікавих локаціях, спрямованих на здоровий спосіб життя.