Засідання робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.

10 вересня поточного року на виконання невідкладних завдань, поставлених Урядом (вжиття дієвих заходів щодо погашення заборгованості із сплати обов’язкових платежів до Пенсійного фонду;

опрацювання питань щодо обмеження надання державної підтримки за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів підприємствам, установам, організаціям, які мають заборгованість із сплати єдиного внеску та платежів до Пенсійного фонду; активізації роботи із виявлення неоформлених працівників, фактів порушення законодавства про працю та вжиття заходів з метою підвищення результативності діяльності робочих груп з питань легалізації заробітної плати) за участю заступника директора Департаменту – начальника управління соціальної підтримки та державних гарантій Н. Квят та начальника відділу праці та соціально-трудових відносин Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації І. Курдеші відбулось засідання робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.

За результатами наради сформовані рішення, які будуть направлені на захист прав найманих працівників з огляду на дотримання умов праці та подальшого соціального захисту при досягненні пенсійного віку.