30 дітей учасників АТО вкотре насолоджувались всіма перевагами «Роликова Арена» в ТРЦ Мегамол.

Наші діти – справжні ролери! Протягом літніх канікул діти учасників АТО щовівторка мають можливість відвідувати «Роликову Арену», що у ТРЦ «Мегамолл» і тренуватись вправності катанню на роликах завдяки підтримці Андреєв Андрій Андрійович.
Так, 25 липня 2018 року 30 дітей учасників АТО вкотре насолоджувались всіма перевагами Арени: швидкістю, розгоном, тренувальними фігурами на майданчику, комфортною температурою зали.

«Роликова Арена» в ТРЦ Мегамол є справжнім дивом сучаснихтехнологій, яке неодмінно зробить дозвілля дітей та юнацтва більш змістовним, масштабнішим, доступнішим і, головне – безпечнішим.
Ризиковані трюки в непридатних місцях досить часто обертаються травмами, забоями та, навіть переломами. В якості покриття ролердрому використано модульне поліпропіленове спортивне покриття, яке дозволяє запобігти травмуванню та є абсолютно безпечним для катання ролерів, скейтбордистів та велосипедистів. Покриття забезпечує такий рівень тертя, бігові характеристики якого є ідеальними для катання на роликах та відмінно забезпечує наступні критерії катання – ривок з місця, гальмування, розворот. Завдяки ефекту м’якого гальмування, модульне покриття не забиває ноги і спину, як це відбувається на жорстких покриттях.
На «Роликовій Арені» встановлено чотири спеціальні фігури для тренувань та демонстрації трюків.

Нагадаємо, що протягом літнього періоду діти учасників АТО мають можливість безкоштовно відвідувати «Роликову Арену» щовівторка з 10.00-11.00 год. (до 15 дітей. 
З метою відвідування проводиться попередній запис з 10.00 до 17.00 год. за тел.: (068)847-61-84; (063)261-40-86.
Контактна особа - Ірина Войтенко.