На запрошення президента міста Кельце Войцеха Любавського діти загиблих учасників антитерористичної операції з Вінницької області завітали до міської ратуші для гостинної зустрічі, висловлення своїх вражень та побажань.

23 липня, на запрошення президента міста Кельце Войцеха Любавського діти загиблих учасників антитерористичної операції з Вінницької області завітали до міської ратуші для гостинної зустрічі, висловлення своїх вражень та побажань.

«Ми раді вітати вас, діти, у нашому місті. Кельце - центральне місто Свєнтокшиського воєводства. У ньому дивовижно поєднуються два виміри часу. З одного боку - швидко летить час ділового життя, призначений для роботи великого транспортного вузла і масштабних торгово-промислових виставок, на яких полягають багатомільйонні угоди. З іншого – неквапливість міста, яка наводить на роздуми про вічне, прогулянки тихими вуличками і спілкування з приємними співрозмовниками. Наслоджуйтесь відпочинком і розважайтесь наповну», - сказав Войцех Любавський.
Нагадаємо, що цього року Кельце та Вінниця святкують 60-річчя з часу підписання договору про співпрацю. За останні 15 років дружба двох міст переросла у побратимство між регіонами, центрами яких вони є Вінницькою областю. Наші регіони зберігають партнерські стосунки упродовж тривалого часу. Це той гарний приклад, коли міста-партнери не втрачають, а навпаки, зміцнюють відносини протягом шести десятиліть.