Нарада з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство.

24 липня 2018 року під головуванням начальника Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Ю. В. Круголя  за участю представників Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, Регіонального відділення Фонду державного майна України у Вінницькій області, Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, Головного управління статистики у Вінницькій області та Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області відбулась нарада з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство.

Під час семінару-наради присутні арбітражні керуючі Гонта О. А.               (Державне підприємство «Тростянецький спиртовий завод», Державне підприємство Ладижинський завод «Екстра»), Сокольвак М. В.                           (ВАТ «Жмеринський завод «Сектор»), представник арбітражного керуючого Василика В. В. (Підприємство «Вінницький консервний завод»,                           ПП «Промбудреєстр», СП «Дністрове гроно») надали пояснення стосовно обставин, які заважають швидкому розв’язанню зазначеної проблеми, серед яких:

- перебування підприємств боржників у переліку підприємств, що не підлягають приватизації;

- відсутність погодження ДП «Укроборонпром» щодо внесення змін до плану санації для повного відновлення платоспроможності боржника;

  • судові спори із кредиторами;
  • відсутність необхідних для реалізації майна правовстановлюючих документів.

За результатами проведеного семінару – наради арбітражним керуючим запропоновано активізувати роботу у справах про банкрутство, на яких вони виконують відповідні повноваження.