Тренінг «Гендерна рівність як базовий принцип паритетної демократії».

25 червня пройшов тренінг «Гендерна рівність як базовий принцип паритетної демократії». Участь в заході взяли фахівці структурних підрозділів райдержадміністрацій та міських рад обласного значення відповідальних за реалізацію державної політики у сфері рівності прав та можливостей жінок і чоловіків, представники управління патрульної поліції у Вінницькій області, управління Держпраці у Вінницькій області.

Тренінг проводився Вінницькою громадською організацією  «Інформаційно-просвітницький центр «ВІСЬ» за ініціативи та сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.

Серед основних завдань заходу було: сформувати навички гендерної  чуйності, недискримінаційних підходів у професійній діяльності, ознайомити з українським і міжнародним досвідом протидії  гендерній дискримінації.

© Вінницька обласна державна адміністрація.

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International 21050 м. Вінниця вул. Соборна 70 Тел. (0432) 59-21-10, Тел./факс 59-21-28 email: oda@vin.gov.ua