Розпочався Національний семінар щодо інформування та консультування молоді.

У Вінниці розпочався Національний семінар щодо інформування та консультування молоді, організаторами якого є Європейська агенція інформаційної та консультативної підтримки молоді ERYICA, Мiнiстерство молоді та спорту України та Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.

З вітальним словом виступили Eva Reina, директор організації Eryica - European Youth Information and Counselling Agency, David Neuber, представник Консультативної ради молоді та Олександр Мельник, заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністсрації.
Олександр Мельник зазначив, що просування якісної молодіжної політики на всіх рівнях, а також захист прав молодих людей на повну та достовірну інформацію, яка допомагає їм у виборі, з яким вони стикаються у повсякденному житті, є надзвичайно важливим для сучасної молоді.
Учасниками заходу стали представники центральних і місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування, відповідальні за роботу з молоддю, громадських об'єднань, молодіжних центрів, а також досвідчені експерти з питань інформування молоді й тренери мережі Eryica.