Серія тренінгів з підвищення безпеки міграційних процесів в рамках запобігання та протидії торгівлі людьми «Працюй безпечно, подорожуй безпечно, навчайся безпечно!».

23 травня, було закладено початок серії тренінгів з підвищення безпеки міграційних процесів в рамках запобігання та протидії торгівлі людьми «Працюй безпечно, подорожуй безпечно, навчайся безпечно!» 

Захід проводився громадською організацією “Прогресивні жінки” за сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.
У тренінгу взяли участь 24 учасниці/учасники з Барського, Бершадського, Вінницького, Гайсинського, Жмеринського, Іллінецького, Калинівського, Козятинського, Крижопільського районів та міст Вінниця, Жмеринка, Козятин. 
Присутні представники/представниці з управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області, центрів зайнятості, об’єднаних територіальних громад, райдержадміністрацій, які працюють або працюватимуть у сфері попередження та протидії торгівлі людьми.
В ході тренінгу було піднято питання активізації роботи у сфері запобігання та протидії торгівлі людьми на рівні районних державних адміністрацій, посилення взаємодії між суб’єктами відповідальними за цю сферу та важливість планування та реалізації ефективних інформаційно-просвітницьких заходів.