Прибирання перед Великоднем

4 квітня 2018 року працівники служби у справах дітей обласної державної адміністрації на чолі з керівником служби Тетяною Дорош прийняли участь у традиційному прибиранні території перед Великоднем. 

Цього разу облаштовували територію Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Працівники служби прибирали сміття, обкопували дерева після  довгого зимового періоду. Кілька дітей, які нещодавно були влаштовані до центру, приєднались до дійства. 

Для довідки: 

Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей - заклад для дітей віком від 3 до 18 років, які опинились у складних життєвих обставинах; залишилися без піклування батьків або осіб, які їх замінюють; зазнали насильства і потребують соціально-психологічної допомоги; постраждали від торгівлі дітьми; якщо батьки з певних причин (через тривалу хворобу, інвалідність тощо) не можуть забезпечити належного утримання та догляду за дитиною, ухиляються від виконання батьківських обов’язків; безпритульні діти. У центрі дітям надається комплекс соціальних послуг, забезпечується відвідування загальноосвітніх навчальних закладів або індивідуальне навчання з урахуванням потреб та можливостей кожної дитини.