У 2017 році одним із головних завдань у сфері забезпечення прав дітей та підтримки сімей з дітьми є деінституціалізація та розвиток нових видів соціальних послуг, які сприятимуть запобіганню сімейного неблагополуччя та вилучення дитини з родини. Такою сімейно-орієнтованою послугою, що забезпечує право дитини, яка потрапила у складні життєві обставини, на її виховання в сімейному середовищі, є патронат над дитиною.

14 лютого 2017 року в приміщенні Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей відбулось засідання підсумкової колегії служби у справах дітей обласної державної адміністрації „Підсумки роботи служб у справах дітей області у 2016 році та пріоритети на 2017 рік ”.

31.01.2017 року в області розпочав роботу семінар «Запровадження послуги патронату у систему захисту дітей та підтримки сімей з дітьми на рівні громади» в рамках розпочатого експерименту з міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині», в якому взяли участь начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Дорош Тетяна Станіславівна, директор Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Стоялова Олена Володимирівна, начальники служб у справах дітей та директори центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді районів та міст обласного значення області.

Службою у справах дітей Жмеринської міської ради спільно із міським управлінням освіти було організовано правові заняття в загальноосвітніх закладах міста серед школярів п’ятих та шостих класів на тему: «16 днів проти насильства». Так, протягом 29 листопада – 8 грудня 2016 року начальником відділу опіки та піклування – Володимиром Гіжевським та головним спеціалістом служби у справах дітей – Артемом Яцишиним проводились інтерактивні заняття в загальноосвітніх навчальних закладах міста Жмеринка. Усі правові заняття проводились у формі діалогу із дітьми.

Начальник служби

Дорош Тетяна Станіславівна

 

Адреса: 21050 м. Вінниця вул. Монастирська (Володарського), 47
Телефон:
67-51-69, 67-14-08, 52 -45-52 тел/факс: 67-31-08
E-mail: upr_ssd@vin.gov.ua

© Вінницька обласна державна адміністрація.

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International 21100 м. Вінниця вул. Соборна 70 Тел. (0432) 59-21-10, Тел./факс 59-21-28 email: oda@vin.gov.ua