13 вересня 2021 року працівниками обласного центру соціальних служб, які проводили навчання, здійснено виїзд до кандидатки в прийомні батьки за місцем її проживання.

В даному виїзді також взяла участь головний спеціаліст відділу усиновлення та сімейних форм виховання служби у справах дітей обласної державної адміністрації Ірина Дудар.

Під час візиту та спілкування з кандидаткою в прийомні батьки було з’ясовано, що кандидатка ретельно підготувалася до влаштування в сім’ю родинної групи дітей та створила умови для належного розвитку та навчання дітей.

Відвідування здійснювалось з дотриманням карантинних норм та правил щодо запобігання інфекційним захворюванням.

 

27 серпня 2021 року начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Тетяна Дорош провела оперативну нараду з керівниками, вихователями методистами та бухгалтерами Вінницького та Жмеринського центрів соціально-психологічної реабілітації дітей. Основні питання стосувалися якісного надання послуг вихованцям закладів, ведення особових справ та відповідної  документації центрів, дотримання строків перебування дітей у закладах, взаємодія зі службами у справах дітей області щодо повернення чи влаштування дітей до сімейних форм виховання.Окрім того, були обговорені питання підготовки закладів до осінньо-зимового періоду, дотримання фінансової та виконавської дисципліни, залучення спонсорів та благодійників. Директори центрів акцентували увагу на певних проблемах господарського характеру. Було вирішено у вересні місяці  надати методичну допомогу працівникам центрів фахівцями служби у справах дітей обласної державної адміністрації в частині ведення необхідної документації та здійснити перевірки діяльності закладів до кінця 2021 року.

10 серпня службою у справах дітей обласної державної адміністрації проведено нараду з директорами комунальних закладів Вінницького та Жмеринського обласних центрів соціально-психологічної реабілітації дітей.

09 серпня 2021 року в.о.начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації Оксана Йосипчук взяла участь у нараді з питань створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, що відбулась під головуванням Прем’єр-міністра України та за участю дружини Президента України Олени Зеленської, Голови обласної державної адміністрації Сергія Борзова,першого заступника Голови обласної державної адміністрації Наталі Заболотної, голів територіальних громад області.

На запрошення служби у справах дітей Станіславчицькоі сільської ради, КУ « Центр надання соціальних послуг»  виїзна мобільна група психологів КЗ  «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» провела зустрічі з дітьми та їх батьками, які потребують психологічної підтримки.

 

Міністерство цифрової трансформації запустило Національний тест на цифрову грамотність для громадян, вчителів, державних службовців, медичних працівників. Цифрограм — це можливість перевірити цифрову грамотність будь-якому громадянину. Бета-версія Цифрограму пропонує дати відповідь на 90 запитань. Завдання тесту систематизовані за сферами знань європейської рамки цифрових компетентностей для громадян DigComp 2.1., адаптованої українськими експертами. Пройти тестування можна за посиланням:

https://osvita.diia.gov.ua/digigram

Шановні кандидати в усиновлювачі!

Визначені часи прийому для громадян щодо отримання інформації про дітей, які можуть бути усиновленими середа з 13:00 год. до 15:00 год., четвер з 09:00 год. до 11:00 год. за телефоном (0432) 52-45-52.

 

01 липня 2021 року  у форматі онлайн на платформі Zoom під головуванням генерального директора Директорату розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей Міністерства соціальної політики України Руслана Колбаси, за участі керівників/працівників територіальних громад, керівників/працівників обласного рівня (у тому числі працівників служби у справах дітей обласної державної адміністрації),керівників/працівників районного рівня продовжується семінар-тренінг на тему  «Сучасні підходи адміністрування у сфері соціального захисту на рівні територіальної громади» (третій етап).  

30 червня 2021 року для служб у справах дітей міських, сільських, селищних територіальних громад та районної державної адміністрації Хмільницького району на базі комунального закладу Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей Тетяною Дорош - начальником служби у справах дітей обласної державної адміністрації та спеціалістами Служби було завершено цикл семінар-навчань на тему: «Дотримання законодавства щодо захисту прав дітей службами у справах дітей районних державних адміністрацій, сільських, селищних, міських територіальних громад Вінницької області».

Сьогодні у форматі онлайн на платформі Zoom під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Віталія Музиченка, за участі першого заступника Голови обласної державної адміністрації Наталії Заболотної, керівників/працівників територіальних громад, керівників/працівників обласного рівня (у тому числі працівників служби у справах дітей обласної державної адміністрації), керівників/працівників районного рівня проведено семінар-тренінг на тему  «Сучасні підходи адміністрування у сфері соціального захисту на рівні територіальної громади» (третій етап).  

Сьогодні у Тульчинській районній державній адміністрації під керівництвом начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації Тетяни Дорош та працівників служби у справах дітей облдержадміністрації проведено семінар-навчання для служб у справах дітей міських, сільських, селищних територіальних громад та районних державних адміністрацій Гайсинського та Тульчинського районів.

 Навчання проведено з питань дотримання законодавства щодо захисту прав дітей службами у справах дітей районних державних адміністрацій, сільських, селищних, міських територіальних громад Вінницької області.

Сьогодні, 23 червня, в Україні відзначають своє професійне свято державні службовці. 

Служба у справах дітей обласної державної адміністрації щиро вітає Вас з професійним святом –Днем державної служби!

Професія державного службовця - важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям. А виконання функцій держави у службі у справах дітей ще більш відповідальна справа. Адже ми захищаємо дитину. І тут важливо бути психологом, юристом, просто професіоналом, який пропустить через себе біль і переживання, і зуміє прийняти єдине правильне рішення в інтересах дитини.Тому у всіх життєвих випробуваннях нашої праці нехай буде заслужена вдячність тих, заради кого і намагаємось працювати з віддачею і добросовісно.

Добра і добробуту, заслуженої шани і вдячності людей!

А сьогодні ми вітаємо нашу колегу Осавелюк Аллу Олексіївну, головного спеціаліста-юрисконсульта  з відзнакою – грамотою обласної державної адміністрації та обласної Ради за сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов’язків та з нагоди Дня державної служби.

Перспектив Вам і задоволення від  праці!

22 червня 2021 року на базі комунального закладу Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей для служб у справах дітей міських, сільських, селищних територіальних громад та районної державної адміністрації Вінницького району Тетяною Дорош - начальником служби у справах дітей обласної державної адміністрації та спеціалістами Служби проведено семінар-навчання на тему: «Дотримання законодавства щодо захисту прав дітей службами у справах дітей районних державних адміністрацій, сільських, селищних, міських територіальних громад Вінницької області».

17 червня 2021 року на базі комунального закладу Жмеринського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей проведено семінар-навчання на тему: «Дотримання законодавства щодо захисту прав дітей службами у справах дітей районних державних адміністрацій, сільських, селищних, міських територіальних громад Вінницької області» для служб у справах дітей міських, сільських, селищних територіальних громад та районних державних адміністрацій Жмеринського та Могилів-Подільського районів.

10 червня 2021 року на платформі ZOOM була проведена нарада результатами моніторингу дотримання прав дитини в умовах адміністративно-територіальної реформи окремими територіальними громадами Вінницької області, здійсненого представниками Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. У нараді взяли участь представники Управління з дотримання прав дитини та сім'ї Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Чорна Олена Володимирівна та Пархоменко Ольга Олександрівна, Голова правління Громадської організації  «Всеукраїнське об’єднання «Право на сім’ю» Клочко Світлана Леонідівна, начальник відділу регіонального представництва в центральних областях Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ярошенко Олена Миколаївна, перший заступник Голови Вінницької обласної державної адміністрації Заболотна Наталя Михайлівна, начальник служби у справах дітей Вінницької обласної державної адміністрації Дорош Тетяна Станіславівна, директор Вінницького обласного центру соціальних служб Стоялова Олена Володимирівна, керівники служб у справах дітей міських, сільських та селищних територіальних громад Вінницької області.

02-04 червня 2021 року у Вінницькій області працювала моніторингова група Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з ГО "Всеукраїнське об’єднання  "Право на сім’ю" за підтримки представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Мета моніторингових візитів стосувалася питання захисту прав дітей в умовах адміністративно-територіальної реформи. Було здійснено моніторинг діяльності служб у справах дітей 9 територіальних громад, серед яких Погребищанська, Липовецька міські територіальні громади, Стрижавська, Турбівська, Уланівська, Джуринська, Мурафська територіальні громади та служба у справах дітей  Хмільницької районної державної адміністрації.

03 червня 2021 року в онлайн режимі начальник служби у справах дітей Тетяна Дорош взяла участь у Всеукраїнській нараді, організованій Національною соціальною службою України.

 Головні питання, які обговорювались стосувались питань підготовки і забезпечення функціонування ЄІАС "Діти" в кожній територіальній громаді області, стану перебування дітей в центрах соціально-психологічної реабілітації та порушення строків перебування, захисту прав дітей, які знаходяться під опікою громадян, в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу та інші. Нараду провів голова Національної соціальної сервісної служби Владислав Машкін.

 

01 червня на суспільному телебаченні начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Тетяна Дорош взяла участь в обговоренні питань з нагоди Дня захисту дітей.

 Інтерв’ю за посиланням:

https://youtu.be/3IjpA2dqSbY

 

З нагоди Дня захисту дітей у Вінницькому обласному центрі соціально-психологічної реабілітації відбулось багато заходів, але серед них найцікавішими були ті, на які завітало багато гостей. День почався із приємних приготувань, вибору суконь та підготовки до святкового концерту. А далі концерт, зроблений силами вихованців закладу та зворушені очі і аплодисменти гостей, серед яких представники служби у справах дітей обласної державної адміністрації, правоохоронних органів, Регіонального представника Уповноваженого з прав людини Верховної ради України, благодійники, спонсори, представники громадських організацій та депутат обласної Ради Людмила Станіславенко. Та на цьому свято з подарунками не закінчилось, тому що з дітьми приїхала поспілкуватись перший заступник голови обласної державної адміністрації Наталя Заболотна з представниками партії Слуга народу. Наталя Заболотна привезла не лише подарунок для закладу, а й кожна дитина отримала іграшку, яка сьогодні чи не найпоширеніша - POP IT. А потім були цікаві екскурсії, святкова вечеря та обміни враженнями та думками. А далі літні канікули і нові враження...

 

01 червня в начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Тетяна Дорош взяла участь у засіданні Кабінету Міністрів України з нагоди Дня захисту дітей. З презентацією виступила Міністр соціальної політики України Лазебна Марина Володимирівна.

На засіданні було зосереджено увагу питанням щодо утворення служб у справах дітей, забезпечення права дитини на сімейне виховання, запобігання та протидії жорстокому поводженню з дітьми, у тому числі домашньому насильству.

 

31 травня в онлайн режимі начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Тетяна Дорош взяла участь у засіданні Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування випадків та причин порушення прав дитини, на якому були розглянуті питання роботи служб у справах дітей в контексті усиновлення, влаштування до сімейних форм виховання, а також захисту прав дітей в умовах адміністративно-територіальної реформи. Особливо серйозно було поставлено питання щодо особистої відповідальності кожного фахівця за безпеку дітей, якими опікується держава.

Сторінка 1 із 11