Спільний виїзд працівників служби у справах дітей області та начальника відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУ НП у Вінницькій області до Козятинського району

16  вересня 2020 року начальником служби у справах дітей обласної державної адміністрації Дорош Т. С., головним спеціалістом-юрисконсультом служби у справах дітей обласної державної адміністрації Осавелюк А.О., головним спеціалістом відділу усиновлення та сімейних форм виховання служби у справах дітей обласної державної адміністрації Багрій Т.П., спільно з начальником відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУ НП у Вінницькій області Кузнєцовою Л.О., здійснено виїзд до Козятинського району, зокрема, проведено  нараду за участі  заступника голови Козятинської районної державної адміністрації Булавського І.О., щодо розгляду листа Уповноваженого Президента України з прав дитини про порушення прав та законних інтересів дітей.

Участь у нараді також взяли представники структурних підрозділів Козятинської районної державної адміністрації, відділу ЮП СП Козятинського ВП Калинівського ВП ГУ НП у Вінницькій області, Козятинського міськрайонного відділу  ДВС Центрально-Західного управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький). На нараду була запрошена і баба дітей з метою більш повного інформування щодо матері дітей,  відносно яких нею порушуються права.