Про проведення робочої зустрічі начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації з колективом Жмеринського центру соціально-психологічної реабілітації дітей

11 вересня 2020 року начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Тетяна Дорош зустрілась з колективом Жмеринського центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Мета зустрічі – аналіз ситуації в закладі за результатами моніторингового візиту до закладу представника Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Центральних областях.  В ході зустрічі відбулась серйозна розмова з колективом закладу щодо зафіксованих моніторингами недоліків. По кожному виявленому недоліку особи, що їх допустили,  надали пояснення. Начальник служби наголосила, що вважає наявність окремих недоліків, безвідповідальним відношенням до  виконанням своїх обов’язків окремої частини працівників закладу, особливо зважаючи на те, що в листопаді 2019 року заклад пройшов комплексну перевірку, де було вказано на недоліки.

Окрім того, начальник обласної служби підкреслила, що така робота окремих працівників закладу зводить нанівець всі добрі ініціативи і цікаві справи, якими заклад може пишатись. Директору Жмеринського центру соціально-психологічної реабілітації дітей Репінському Павлу Володимировичу рекомендовано відреагувати належним чином і зробити відповідні організаційні висновки щодо осіб, робота яких не відповідає їх професійним  вимогам. Щодо керівника закладу, то питання його відповідальності буде розглядатись на обласному  рівні.  На час проведення зборів частина виявлених недоліків вже була усунена.