Діти Жмеринського району отримали подарунки від Президента України

Неймовірну радість та захоплення відчули  діти – сироти, позбавлені батьківського піклування, а також діти, батьки яких загинули під час Революції Гідності, АТО/ООС  смт.Браїлова Жмеринського району.

Нещодавно в домівки 20 дітей селища з великою кількістю  подарунків завітали народний депутат України Ірина Борзова, заступник голови Жмеринської райдержадміністрації Віктор Мурашка та начальник служби у справах дітей Жмеринської райдержадміністрації Оксана Сокол.

Народний депутат України Ірина Борзова подарувала дітям іграшки та солодощі. Як розповіла пані Ірина, на українській митниці зібралась велика кількість не розмитнених дитячих іграшок, тож Президент України Володимир Зеленський прийняв тверде рішення їх розмитнити та роздати українським дітям пільгових категорій. «Дуже хочеться, щоб наші діти завжди були радісними та щасливими, тому ми, дорослі, повинні докладати до цього максимум зусиль. Я вважаю, що особливу увагу варто приділяти дітям, що в силу життєвих обставин залишились без батьківської опіки, любові та захисту. Ми завжди повинні пам’ятати, що чужих дітей не буває…», - зазначила Ірина Наумівна.

Заступник голови Жмеринської райдержадміністрації Віктор Мурашко передав вітання від голови Вінницької облдержадміністрації Сергія Борзова та голови Жмеринської райдержадміністрації Святослава Ніколайчука, вручив матеріальну винагороду опікунам та піклувальникам. Спільно з начальником служби у справах дітей Жмеринської райдержадміністрації Оксаною Сокол відзначили  Грамотами за активність, креативність та творчість, дітей-учасників конкурсу «Талант живе в кожній дитині», оголошеного з нагоди Дня захисту дітей.