Про засідання Комісії з питань захисту прав дитини

  17 червня 2020 року у онлайн-режимі начальник  служби у справах дітей обласної державної адміністрації Тетяна Дорош взяла участь у засіданні Комісії з питань захисту прав дитини Хмільницької районної державної адміністрації.

Питання, яке було винесено на розгляд стосувалося вирішення подальшої долі неповнолітнього, який наразі перебуває у «Вінницькому обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей» проте по закінченню терміну перебування бажає повернутись до родичів в Хмільницький район. Мати, позбавлена батьківських прав не може та не хоче поновлюватись в своїх правах, родичі теж не хотять брати на себе відповідальність і опікуватись неповнолітнім. Орган опіки і піклування не спрацював щодо підготовки прийомних батьків для такої дитини, не відпрацював з біологічною матір’ю та родичами щодо можливостей повернення дитини до родини. Тому зважаючи на ситуацію, що склалася навколо неповнолітнього, служба у справах дітей облдержадміністрації буде надавати Хмільницькому органу опіки та піклування свої рекомендації.

Окрім того, начальником служби у справах дітей облдержадміністрації Т.Дорош було наголошено, що зважаючи на питання деінституалізації, є необхідність активізувати роботу з батьками, діти яких перебувають в закладах інституційного догляду і виховання,  повернуті на період карантину батькам, та з 1 вересня 2020 року мають розпочати навчальний процес.