Участь директора Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Мінсоцполітики у семінар-нараді з представниками територіальних громад Вінниччини

    Другий день поспіль у м. Вінниця проходить семінар-нарада на тему: «Формування інтегрованої системи соціальних послуг в умовах децентралізації: сучасна практика та перспективи».

    Зокрема, сьогодні, 24 травня, у вищевказаному заході взяв участь в обговоренні директор Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної поілітики України Колбаса Руслан Сергійович. У своєму виступі він зупинився на питаннях забезпечення прав дітей в територіальній громаді, окреслив правові засади діяльності служби у справах дітей, а саме діяльність у громаді щодо захисту прав дітей.

    В обговоренні також взяла участь начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Дорош Тетяна Станіславівна. Присутні представники територіальних громад мають змогу задати питання та отримати консультації також щодо використання субвенції з державного бюджету на  придбання житла та приміщень для розвитку сімейних форм виховання та забезпечення житлом дітей-сиріт.