Участь заступника начальника служби у справах дітей у фестивалі «Повір у себе»

    У приміщенні  театру імені М.Садовського 20 травня 2018 року заступник начальника служби у справах дітей облдержадміністрації Валентина Чебурей, спільно із керівниками області, начальниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації,  прийняла участь у нагородженні кращих робіт обласного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе», організований Вінницьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

    Молодь, відзначена організаторами, отримала цінні подарунки та призи. Бажаємо юним талантам подальших успіхів у творчості!

    Для довідки:

    З 12 по 20 квітня 2018 року у Вінницькому краєзнавчому музеї проходила виставка робіт учасників ХХVI обласного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Повір у себе".

    Щорічний захід має на меті розвиток творчих здібностей дітей та молоді з функціональними обмеженнями, розширення можливостей учасників для їх самореалізації та сприяння подальшій інтеграції осіб з функціональними обмеженнями до суспільства, а також привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з інвалідністю.До участі у ХХVІ обласному Фестивалі долучилися 115 учасників віком від 7 до 35 років,  які є переможцями районних та міських відбіркових конкурсів, а також вихованці центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями.