Моніторинг діяльності служби у справах дітей Тостянецької райдержадміністрації працівниками служби у справах дітей обласної державної адміністрації

Сьогодні, 19 квітня 2018 року, працівниками служби у справах дітей обласної державної адміністрації на чолі з начальником служби Тетяною Дорош проведено моніторинг діяльності служби у справах дітей Тростянецької районної державної адміністрації.

 В ході моніторингу були обговорена робота служби зі складання індивідуальних планів соціального захисту дітей, які виховуються в складних життєвих обставинах, з питань усиновлення, а саме виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2008 р. №905 " Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей" в частині ведення анкет дітей, які можуть бути усиновленими.

Також було розглянуто роботу працівників служби у справах дітей Тростянецької райдержадміністрації зі створення комплексної ситеми захисту інформації Єдиної інформаційно-аналітичної системи "Діти" та  наповнення  бази даних.

Під час зустрічі начальником служби у справах дітей облдержадміністрації Дорош Т.С., заступником начальника відділу усиновлення та сімейних форм   виховання служби у  справах дітей  облдержадміністрації  Йосипчук О.Л. та головним спеціалістом Боднар Т.В. були надані роз'яснення та відповідні рекомендації.