45 дітей учасників АТО/ООС знову вирушили до міста Яремче

45 дітей учасників АТО/ООС точно знають, що ні, адже з 5 по 7 червня вони вирушили до міста Яремче, в рамках проекту «Стежками карпатських історій», ініційованого відділом у справах ветеранів війни та учасників бойових дій та ГО «ВА Асоціація ветеранів, інвалідів війни та волонтерів АТО» за підтримки директорки Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna)


До супроводу дітей були залучені представники Департаменту, психолог з громадської організації «Вінницьке обласне товариство психологів та психотерапевтів» та лікар з Бюро медичних послуг «Сірко», які стояли на цілодобовій сторожі безпеки маленьких мандрівників.
Для діток була організована насичена екскурсійна програма, проживання у комфортному готелі, цікава робота з психологом та шоу талантів від самих малят. За час подорожі діти здійснили підйом стежкою Довбуша, відвідали Вольєрне господарство Карпатського національного природного парку, водоспад Пробій, великий сувенірний ринок та на завершення, дорогою до Вінниці, Хотинську фортецю. Навіть дощова погода не змогла зіпсувати настрій, а зробила поїздку незабутньою.
Саме зараз ще 45 дітей підіймаються стежками карпатських історії. Чекаємо їх приїзду з новими враженнями!