Відбулося засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків із громадськістю

8 травня заступник начальника відділу у справах ветеранів війни та учасників бойових дій Департменту Світлана Зозуля та головний спеціаліст цього відділу Ігор Загоруй взяли участь у засіданні постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків із громадськістю під головуванням Олексія Бородія.


На порядку денному було розглянуто ряд звернень щодо забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у Революції гідності, а також членів їхніх сімей.
Світланою Зозулею було надано роз’яснення щодо умов та механізму виплати грошової компенсації за належне для отримання жиле приміщення, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 №206 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, а також членів їх сімей». 
З протоколом та висновками 35-го засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.