Ми не чекаємо літа - сезон найулюбленіших розваг дітей - ігри на воді та водні атракціони - відкрито!

85 дітей учасників АТО/ООС з Козятинського та Гайсинського районів у супроводі дорослих відправились у захопливі пригоди до Аквапарку «7 океан» (м.Хмельницький) за ініціативи відділу допомоги ветеранам війни Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, ГО "ВА асоціація ветеранів, інвалідів війни та волонтерів" та підтримки директора Департаменту Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna).


Плавання – це два в одному: і задоволення, і користь. Воно дуже сприятливо впливає на організм та допомагає зняти стрес, заспокоїти і дати заряд енергії. Вода є середовищем, в якому діти можуть відчути свободу, «здійснити політ», загартувати свій організм, забути всі негаразди та проблеми. Адже вода має властивість очищати, збалансовувати, відновлювати рівновагу, позбавляти від негативу. 
Для цього ми обрали найсучасніший Аквапарк «7 океан», який так полюбився нашим дітям. Це унікальне місце, в якому дивним чином поєднуються всі дитячі мрії і задоволення - аквапарк, СПА-центр, банний комплекс, батутна зона, автодром, кафе.
Діти щиро повеселились, відволіклись від буденності і задоволені повернулись додому. Після водних розваг їм точно буде легко думати, а ясність в голові дозволить швидко і ефективно вирішувати домашні завдання.
До речі, у 2019 році кількість поїздок до аквапарку дітей учасників АТО/ООС Вінницької області збільшено!