Діти учасників бойових дій вдруге завітали на фабрику ялинкових прикрас

Відділ у справах ветеранів війни та учасників АТО Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА продовжує здійснювати мрії дітей учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО Вінницької області і дарувати їм передноворічний настрій.


Сьогодні, 23 листопада, 46 дітей учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО Калинівського, Немирівського, Вінницького районів, Вороновицької ОТГ та м. Вінниця вирушили у другу подорож до фабрики ялинкових прикрас.
Клавдіївська фабрика ялинкових прикрас на околиці Києва, яка працює ще з 1948 року, зберігає традиції майстерності виготовлення ексклюзивних скляних ялинкових іграшок вже багато десятиліть і є своєрідним законодавцем моди в новорічній індустрії. Фабрика, яка обробляла скло для медичних потреб, перетворилася на найбільшого виробника новорічної продукції в Східній Європі. На цей час ялинкові прикраси з Клавдієво відомі не тільки в межах України, а й далеко за її простори. Кулями ручної роботи українських майстрів прикрашають ялинки й домівки в Франції, Німеччині, США, Швейцарії, Грузії, Австрії, Італії.
Діти побували одразу в декількох цехах та переглянули весь цикл створення авторської ялинкової прикраси, а саме «Склодувний цех», «Цех сріблення», «Художній цех», «Музей ялинкових іграшок» (Музей складається ще з трьох зал: казкове місто в мініатюрі, старовинна та сучасна іграшка, та унікальний зал під назвою - “Ермітаж”), «Чарівна кімната з сюрпризом», «Пошта Діда Мороза», «Супермаркет ялинкових іграшок». 
Новорічний настрій забезпечено усім відвідувачам!