Три години позитивних емоцій отримали діти учасників АТО під час відвідування дитячої дискотеки «Діамант» у Feride Plaza Cafe, Vinnitsa

З метою розвитку та популяризації сімейного дозвілля учасників АТО та членів їхніх сімей, 26 серпня 2018 року за ініціативи Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА та підтримки Наталії Григорук 14 дітей та членів сімей учасніків АТО відвідали дитячу дискотеку в Feride Plaza Cafe, Vinnitsa.

Даний захід сприяв емоційному розвантаженню дітей, дозволив їм весело провести час у колі нових та старих друзів. Для дітей були оформлені яскраві фотозони, які залишили після себе багато позитивних фото на загадку. Свої емоції діткам дарував ведучий – Артур Андрущенко, музичний супровід, що включав сучасні хіти, які полюбляють наші діти й ми дорослі, та шоу програму організував DJ MABOO – Віктор Гнатюк. Дітки мали можливість вдосталь бавитися з кульками, отримати святковий makeup, брати участь у конкурсах, розіграшах та батлах. Також відбулось знайомство з відомими, цікавими гостями, персонажами, які подарували незабутні емоції.