У рамках програми Президента «Здорова Україна» ще дві громади Вінниччини отримали нові простори для занять спортом та активного відпочинку

На Вінниччині триває втілення президентської програми «Здорова Україна», в рамках якої у кожній громаді області створюють «Активні парки» з метою зміцнення здоров'я місцевих мешканців. 

Так, нові простори для занять спортом та активного відпочинку з’явилися ще у двох громадах області, а саме – у Чечельницькій та Бершадській громадах Гайсинського району.

Зауважимо, що концепція Активних парків полягає в тому, щоб кожен, незалежно від місця проживання, мав доступ до занять спортом і можливість зміцнити своє здоров'я.

Важливо, що майданчики пристосовані не лише для молоді, а й для людей старшого віку. Крім цього, за допомогою QR-коду можна переглянути відео уроки з вправами у виконанні відомих особистостей та обрати рівень складності тренувань (новачок, середній або профі).

На спортивних майданчиках розміщено та облаштовано спортивні знаряддя та елементи - турнік, бруси, шведська стінка, координаційна лінія, лавочка.

Також створено вільний простір для тренувань без знаряддя.

Кожен активний парк має свого координатора, який отримав сумку зі спортивним інвентарем для покращення зручності та ефективності тренувань. Його завдання - забезпечувати роботу локації та організовувати оздоровчі заходи, зокрема, руханки, спільні тренування та змагання.

Активні парки – безкоштовна можливість як для дорослих, так і для дітей та молоді подбати про своє здоров’я та фізичну підготовку.

Ви можете переглянути список адрес вже готових Активних парків на сайті Вінницької облдержадміністрації за посиланням:

http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/40182-hotovnist-parkiv-pershoi-cherhy-proiektu-aktyvni-parky-vinnytska-oblast   

Приходьте до локацій «Здорової країни» –  тренуйтесь з нами.

#ЗдороваУкраїна#АктивніПарки#ЯвАктивномуПарку#ТренуюсьВАктивномуПарку