На Вінниччині з’явився ще один простір для занять спортом у рамках ініціативи Президента Володимира Зеленського «Здорова Україна»

Днями у Барській територіальній громаді відкрили сьомий з шістнадцяти «Активних парків» області.

Потреба у створенні таких спортивних осередків з метою зміцнення здоров'я та підвищення фізичної активності громадян стала особливо актуальною під час пандемії коронавірусу, адже здоров’я залишається найбільшою цінністю, без якої неможливо рухатися вперед. Саме тому спорт та активний відпочинок має бути доступним для всіх, незалежно від віку.

Загалом, в Україні планується відкрити близько 600 активних парків, 63 з них –  у Вінницькій області.

Важливо, що такі спортивні майданчики пристосовані не лише для молоді, а й для людей старшого віку, тож кожен має можливість обрати свій рівень складності тренувань.  

Кожен «Активний парк» області має необхідне обладнання з QR-кодом, просканувавши який, можна переглянути відеоуроки з вправами у виконанні відомих особистостей, політиків, діячів культури, представників шоу-бізнесу та видатних спортсменів.

На спортивному майданчику розміщено та облаштовано спортивні знаряддя та елементи - турнік, бруси, шведська стінка, координаційна лінія, лавочка.

Також створено вільний простір для тренувань без знаряддя.

Між іншим, кожен активний парк має свого координатора. Його завдання - забезпечувати роботу локації та організовувати оздоровчі заходи, зокрема, руханки, спільні тренування та змагання.

Кожному координатору надається сумка зі спортивним інвентарем для ефективного та зручного тренування.

Активні парки – безкоштовна можливість як для дорослих, так і для дітей та молоді подбати про своє здоров’я та фізичну підготовку.

Ви можете переглянути список адрес вже готових Активних парків на сайті Вінницької облдержадміністрації за посиланням: 

http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/40182-hotovnist-parkiv-pershoi-cherhy-proiektu-aktyvni-parky-vinnytska-oblast

Приходьте до локацій «Здорової країни» –  тренуйтесь з нами.

#ЗдороваУкраїна#АктивніПарки#ЯвАктивномуПарку#ТренуюсьВАктивномуПарку