Вітання Президента України волонтерам

Дорогі друзі!

Щиро вітаю вас із Міжнародним днем волонтера!

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія, це особливий внутрішній стан людини, спосіб її мислення і життя.

Сприяння українській армії, підтримка лікарів, допомога дітям, що залишилися без батьківського піклування, громадянам, які постраждали внаслідок російської агресії на Сході нашої країни, і багато інших милосердних справ реалізуються завдяки активності та самовідданості українських волонтерів.

Багато людей долучилися до волонтерського руху за останні роки, а згодом систематизували свою діяльність, створили благодійні фонди та навіть стали частиною світової волонтерської спільноти. Вдячний кожному, хто знайшов у собі сили продовжити цю соціально важливу справу.

Упроваджуючи десятки проектів та витрачаючи майже увесь свій вільний час на те, щоб комусь допомогти, ви не чекаєте на прибутки, визнання або посади. Найкраща винагорода для волонтера – врятовані життя та долі людей.

У цей надзвичайно складний час саме ваша активна громадянська позиція, невичерпна енергія та вміння спрямовувати її на допомогу, небайдужість до чужого горя та важка повсякденна праця додають віри й впевненості у нашу перемогу та світле майбутнє держави.

Дякую волонтерам за гуманність, невтомну щоденну працю та людяність.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, миру та благополуччя.

Слава українським волонтерам!

Слава Україні!

Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ