Прем’єр-міністр привітав студентів Української академії лідерства з початком навчального року

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль взяв участь у відкритті форуму «Лідерство розпочинається з тебе». У своєму виступі очільник Уряду привітав студентів Української академії лідерства з початком навчального року.

«Головне — відчути своє місце в цьому світі та бути тим, що тобі по серцю», — так писав український класик Григорій Сковорода. Ви всі отримали шанс обрати свій професійний шлях та стати справжніми лідерами в обраних вами напрямках. Будьте цікавими, будьте творчими. Бажаю вам стати справжніми лідерами, долати виклики, творити Україну», — зазначив Прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль підкреслив, що виховання лідерства є дуже важливою річчю, адже зазвичай саме лідери стають рушійною силою змін — чим більше в країні лідерів, тим успішнішою буде Україна.

Українська Академія Лідерства — це програма особистісного та суспільного розвитку, головним елементом якої є 10-місячний формаційний курс для випускників середніх шкіл. Програма Академії будується на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального розвитку на основі цінностей. Протягом 2015-2021 років в УАЛ навчалося 1048 випускників та понад 180 студентів, які розпочнуть навчання цього року.