Голова Верховної Ради: У законопроекті №5600 необхідно усунути норми, які б дозволили тиснути на малий і середній бізнес

У Проекті Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень (№5600) в другому читанні мають бути усунуті положення, які дозволили б тиснути на малий та середній бізнес. Про це сказав Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков в ефірі каналу «Україна 24».

За словами Голови Парламенту, народні депутати подали близько 11 600 правок до другого читання законопроекту, які поки не розглянуті Комітетом з питань фінансів, податкової та митної політики, який визначено як головний.

«Під час голосування у першому читанні я казав, що законопроект потребує дуже серйозної дискусії і доопрацювання до другого читання. Комітету варто врахувати позицію народних депутатів, громадськості, бізнесу та багатьох інших, на кого цей законопроект буде розповсюджуватися, а не лише податкової, яка собі в цьому законопроекті пропонує такі повноваження, яких не було ніколи», - сказав Дмитро Разумков.

Голова Верховної Ради підкреслив, що Парламент не має створювати додаткові механізми тиску на малий і середній бізнес.