Андрій Гижко: Впровадження інформаційних технологій в управлінську діяльність набуває все більшого розвитку, слід звернути особливу увагу щодо стану розвитку доступу до мережі Інтернет на рівні районів

 

Сьогодні, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка, за участю працівників управління інформаційних технологій апарату облдержадміністрації, відбулась нарада з заступниками голів райдержадміністрацій з питань інформатизації. Нарада проводилась в режимі відеоконференції.

На нараді розглядались питання щодо: побудови мережі передачі даних у медичних закладах області, модернізації та уніфікації офіційних веб-сайтів райдержадміністрацій, стану прийняття та реалізації районних програм інформатизації, проведення моніторингу стану розвитку широкосмугового доступу до мережі Інтернет на місцевому рівні та інші.

Перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко зазначив: «Впровадження інформаційних технологій в управлінську діяльність набуває все більшого розвитку. Світ широко використовує інформаційні технології в різних сферах діяльності. На сьогодні медицина може стати базовою для розвитку інформаційних технологій. Зокрема, інструменти телемедицини дозволять забезпечити якісне обслуговування населення, особливо у сільській місцевості».

Питання модернізації та уніфікації офіційних веб-сайтів райдержадміністрацій, відповідно до вимог законодавства, також є важливим на даний час. Як зазначив начальник управління інформаційних технологій Ігор Солоненко, офіційні веб-сайти райдержадміністрацій є не тільки своєрідною візитівкою, а й основним джерелом інформації про діяльність місцевих органів влади, про події та заходи, які відбуваються в районах.

Також під час наради проведено відповідні консультації щодо розробки проектів у сфері інформатизації, розвитку широкосмугового доступу до мережі Інтернет на місцевому рівні тощо, надано відповідну методичну допомогу з даних питань.

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5