Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Валерія Коровія від 17 квітня 2018 року №315 «Про затвердження Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)» та в рамках реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року, в області 29 та 31 травня 2019 року під головуванням директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка проведено засідання конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи).
У 2019 році на конкурс надійшло 135 заявок, що майже вдвічі більше, ніж було в попередньому році, а також майже у 10 разів перевищує показники 2017 року. Це свідчить про зростання зацікавленості підприємців до конкурсу.
За результатами оцінювання бізнес-планів та їх рейтингової оцінки, переможцями визнано 34 бізнес-плани стартапів.
Загальна вартість бізнес-планів становить понад 5,8 млн.грн., в тому числі 1,4 млн.грн. - кошти обласного бюджету.
Переможці конкурсу бізнес-планів (стартапів)
№ з/п |
Учасник |
Назва бізнес-плану |
|
1 |
ФОП Артемчук Наталія Ярославівна, Літинський р-н |
«Студія дизайнерського одягу Артемчук» |
|
2 |
ФОП Архіпова Людмила Анатоліївна, Вінницький р-н |
«Міні-ферма «Перепілочка»» |
|
3 |
ФОП Бондаревський Микола Григорович, Могилів-Подільський р-н |
«Традиції Наддністров`я у сирі Вурда» |
|
4 |
Громадянин Бондаренко Сергій Вікторович, Могилів-Подільський р-н |
«Ветеранський мед Вінниччини» |
|
5 |
Громадянин Бурковський Микола Леонідович, Тростянецький р-н |
«Запровадження нової технології у виробництві вуликів із пінополіуретану (ППУ)" |
|
6 |
Громадянка Васюра Тетяна Анатоліївна, Вінницький р-н |
«Виготовлення виробів з натуральної деревини в поєднанні з різбленням» |
|
7 |
ГО «Будуємо майбутнє», м.Вінниця |
«Ефективний мобільний кейтеринг» |
|
8 |
Громадянка Волкова Олена Володимирівна, м.Вінниця |
«Виготовлення натуральних харчових паст з насіння та горіхів для здорового харчування» |
|
9 |
ФОП Воробйов Олег Борисович, м.Вінниця |
«Виробництво брикетів – раціональне використання ресурсів» |
|
10 |
Громадянка Дерещук Аліна Василівна, м. Могилів-Подільський |
«Творча майстерня «Чарівники»» |
|
11 |
ФОП Железняк Наталя Феодосіївна, Вінницький р-н |
«Виробництво натуральних солодощів шляхом переробки екологічно чистих фруктів та ягід зі свого саду в домашній майстерні» |
|
12 |
Громадянин Камінський Богдан Вікторович, Тульчинський р-н |
«Виробництво та реалізація продуктів бджільництва» |
|
13 |
Громадянин Київський Максим Мечиславович, Жмеринський р-н |
«Міні-цех із переробки овочів, фруктів та лікарських трав» |
|
14 |
Громадянка Ковтун Ольга Анатоліївна, Оратівський р-н |
«Відкриття студентського кафе» |
|
15 |
Громадянка Філоненко Ольга Володимирівна, смт.Крижопіль |
«Міні-пекарня, кондитерська» |
|
16 |
ФОП Кузнєцова Анастасія Миколаївна, м.Вінниця |
«Healthy fresh fitness food під торговою маркою «НАТУРАЛЬНЕ» |
|
17 |
Громадянин Левченко Сергей Валентинович, м.Вінниця |
«Відкриття станції технічного обслуговування» |
|
18 |
ФОП Лошак Роман Андрійович, смт.Оратів |
«Якісні та смачні копченості - до столу оратівчан та гостей району» |
|
19 |
Громадянин Маліхатко Олександр Іванович, м.Вінниця |
«Міні-майстерня по шиномонтажу для легкових автомобілів» |
|
20 |
Громадянин Марусич Богдан Олексійович, Немирівський р-н |
«Вирощування лохини та жимолості» |
|
21 |
Громадянка Міхальова Дар'я Андріївна, Гайсинський р-н |
«Швейна майстерня авторського одягу» |
|
22 |
Громадянка Нарожна Марина Віталіївна, Теплицький р-н |
«Відкриття манікюрного кабінету та перукарні» |
|
23 |
ФОП Нікітішин Дмитро Олександрович, смт.Погребище |
«Виготовлення матриці прес-форми для пристрою розумного будинку» |
|
24 |
Громадянин Павлюк Олег Леонідович, Тиврівський р-н |
«Виробництво екологічно чистого меду та супутніх продуктів бджільництва » |
|
25 |
ФОП Петренко Ліана Володимирівна, м.Вінниця |
«Створення пункту прокату туристичних човнів для активного відпочинку та подорожей Південним Бугом» |
|
26 |
Громадянин Побережний Юрій Олексійович, Томашпільський р-н |
«Виробництво суден та плавзасобів» |
|
27 |
Громадянин Поліщук Дмитро Анатолійович, Козятинський р-н |
«Широкопрофільна Майстерня на селі» |
|
28 |
Громадянка Самошевська Катерина Василівна, м.Ладижин |
«Вирощування олійного гарбузового насіння» |
|
29 |
Громадянин Суков Дмитро Вікторович, м.Вінниця |
«Виробництво карток PECS» |
|
30 |
ФОП Танієв Василь Авксентійович, Могилів-Подільський р-н |
«Створення міні цеху по переробці свинини власного виробництва на ковбасні вироби» |
|
31 |
ФОП Уваренкова Олександра Миколаївна, Немирівський р-н |
«Комплекс полімерного фарбування для систем металоконструкцій побутових сонячних електростанцій» |
|
32 |
Громадянин Уманець Денис Олександрович, Тульчинський р-н |
«Майстерня одягу для дітей і дорослих “Стільняшка”» |
|
33 |
ФОП Штефанюк Владислав Володимирович, смт.Тростянець |
«Майстерня по ремонту комп’ютерної техніки будь-якої складності» |
|
34 |
Громадянин Яцик Владислав Вячеславович, Тульчинський р-н |
«Майстерня ковалів» |