Оновлення інфраструктури допоможе забезпечити базову цінність Європейського Союзу – свободу пересування для всіх

«Яка там Європа, подивись на наші дороги!» – сердито вигукує автомобіліст, об’їжджаючи чергову яму.

Бо якісні дороги – це насамперед безпека руху, комфорт водіїв та пасажирів, а також мінімальний вплив на довкілля. Так, минулого року Укравтодор розпочав масштабне оновлення мережі доріг України. У 2020 році в Україні побудували та відремонтували понад 6,5 тис. км доріг державного та місцевого значення.
Хоч це і не швидкий процес, Україна невпинно рухається у напрямку забезпечення реконструкції та побудови якісної інфраструктури для громадян та гостей країни.
Одним із пріоритетів стала боротьба з інфраструктурними довгобудами. Протягом року понад 10 знакових недобудов у різних куточках країни були нарешті завершені.
Довгобуд – це майже завжди повна відсутність інфраструктури або її жахливий стан. Це проблеми та дискомфорт для місцевих жителів, здорожчання постачання, затримки для бізнесу, зменшення мобільності працівників тощо. Також простій об’єкту – це даремно витрачені кошти платників податків. Адже капітальні споруди зношуються, проєкт втрачає актуальність, матеріали ростуть у ціні. Чим довше будується об’єкт, тим дорожче він обійдеться.
Завершення старих обіцянок за рекордні терміни стало можливим завдяки системному реформуванню дорожньої галузі. Нові підходи до впровадження проєктів, зокрема здійснення контролю на всіх етапах реалізації проєктів, прискорення бюрократичних процедур, а також ефективна організація управління будівельними роботами дозволить якнайшвидше зробити дороги сучасними та безпечними.
Оновлення інфраструктури допоможе забезпечити базову цінність Європейського Союзу – свободу пересування для всіх.
Це – євроінтеграція!
Детальніше про урядову інформаційну кампанію EUкраїна тут: https://association4u.in.ua/
Мета інформаційної кампанії #EUкраїна, яка проходить з ініціативи Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної, за підтримки European Union in Ukraineта проєкту ЄС Association4U – показати «секторальний» вимір євроінтеграції. Те, як європейські цінності та принципи втілюються в різних сферах і змінюють на краще життя українців.