Саме з відчуття власної гідності народжується демократія і верховенство права, рівність і свобода. І саме тому повага до людської гідності стоїть першою серед базових європейських цінностей

«Студентів побив "Беркут"», - сказала йому дружина зранку крізь сльози. – Що будемо робити?». «Поїду на Михайлівську», - відповів він. На площі в центрі Києва збиралося стихійне віче, яке згодом отримає назву Революція Гідності або Євромайдан.
В українців – як і в будь-якої іншої нації – є свої особливі риси. Ми терплячі, іноді аж занадто. Але обурюємося, коли хтось зазіхає на нашу гідність.
І це, можливо, найбільш європейська риса нашого національного характеру.
Саме з відчуття власної гідності народжується демократія і верховенство права, рівність і свобода. І саме тому повага до людської гідності стоїть першою серед базових європейських цінностей. Першою серед рівних.
За ініціативи Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України і за підтримки
Представництво Європейського Союзу в Україні
ми розпочали інформаційну кампанію EUКраїна, яка простими словами розповість про те, як європейські цінності проявляються в нашому щоденному житті. Цей пост про гідність, яка є джерелом всіх інших прав і свобод.
Гідність має багато вимірів. Це не лише відсіч знахабнілому диктатору. Це також медична реформа, щоб українці отримували належну медичну допомогу. Це електронні державні послуги, щоб не доводилося стояти в чергах. І належні умови праці та соціальний захист незахищених верств. І навіть зручні класи й нормальні туалети в школах, тому що відчуття гідності у великому починається з гідності у «дрібних» побутових речах з дитинства.
Це – євроінтеграція! ?? ?
Детальніше про урядову інформаційну кампанію EUкраїна тут: https://association4u.in.ua/