Свобода - одна з базових цінностей Європейського Союзу, основа європейської цивілізації

Деренчливі трамваї, іржаві автобуси, напхані напхом маршрутки… Хіба на цьому мають їздити жителі сучасної європейської країни? Цей допис про одну з базових цінностей Європейського Союзу, основу європейської цивілізації. І яка дуже близька нам, українцям. Це свобода.
Здавалося б, до чого тут транспорт?
Перевізник міг би випустити розбитий автобус на маршрут, так же, як, скажімо, виробник молока міг би додати антибіотики в свою продукцію. Це ж бо їхня свобода. Але ця «свобода» впирається в загрозу суспільній безпеці, в ризик для життя та здоров’я людей. Тому право на якість, на зручність, на безпеку – в їхньому широкому сенсі – є таким же проявом свободи, як і можливість вільно висловлювати свої думки чи їздити за кордон.
За ініціативи Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України і за підтримки
European Union in Ukraine
ми розпочали інформаційну кампанію EUКраїна, яка простими словами розповість про те, як європейські цінності проявляються в нашому щоденному житті.
Ми користуємося застосунком
Дія
і знаємо, що наші персональні дані захищені. Українці навчаються в ЄС по програмі
Erasmus+
і відчувають, що вони є членами єдиної європейської студентської спільноти. В нашій країні починають з’являтися якісні дороги, а в містах – зручний та безпечний транспорт. Це різні, такі «побутові», але надзвичайно важливі прояви свободи.
Це – євроінтеграція! ????
Детальніше про урядову інформаційну кампанію EUкраїна тут: https://association4u.in.ua/
Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції
Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції
Комітет ВРУ з питань інтеграції України до ЄС