ЗАГРОЗА ПРЯМОЇ АГРЕСІЇ РФ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ: у Києві проведено оперативний збір Збройних Сил України

Під керівництвом головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака у Києві на цьому тижні проведено оперативно-стратегічний збір з керівним складом Збройних Сил України.

        Джерело: управління зв’язків з громадськістю ЗСУ

         Деталі: Захід відбувався за участі вищого військово-політичного керівництва держави, представників центральних органів влади та сил оборони, представників збройних сил країн-членів НАТО та країн-партнерів й провідних експертів у галузі національної безпеки.

        Начальник Генерального штабу генерал-лейтенант Сергій Корнійчук наголосив, що Росія, як агресор, має на меті знищення української державності, тому Україна прагне інтеграції в структури НАТО та підготувати свої війська, щоб забезпечити свій суверенітет і територіальну цілісність.

          Пряма мова: "Кремль будь-якою ціною готовий перешкодити реалізації цих планів, розглядаючи факт перетворення України у процвітаючу незалежну європейську країну як пряму загрозу своєму існуванню. Для досягнення своїх цілей Росія розпочала новий виток ескалації конфлікту на тимчасово-окупованих територіях України та зберігається загроза прямої агресії проти нашої держави".

      Деталі: Оперативно-стратегічний збір як форма індивідуальної підготовки оперативного складу Збройних Сил України, спрямований на поглиблення знань його учасників із питань воєнного мистецтва, організації та проведення заходів підготовки військ (сил) з урахуванням воєнних загроз національній безпеці України, обміну досвідом з представниками збройних сил країн-партнерів, тощо.

         Учасники збору розглянули безпекову ситуацію в Україні та довкола її кордонів, обговорили низку питань щодо планування та застосування сил оборони.

Директор департаменту

Вовченко Сергій Дмитрович

 

Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. Монастирська (Володарського), 26,
Телефон: (0432) 67-11-38, 67-11-37 (ф),
E-mail: upr_nad_sit@vin.gov.ua