Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької облдержадміністрації повідомляє, що з 17 вересня по 17 жовтня 2021 року у Вінницькій області проводиться МІСЯЧНИК Цивільного  захисту.

 

15 вересня 2021 року фахівцями Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької ОДА в районі було проведено навчальне заняття з головами виконавчого органу міських, селищних та сільських рад, керівниками (фахівцями) структурних підрозділів з питань цивільного захисту місцевих державних адміністрацій та територіальних громад на тему «Організація заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуаці у мирних час та в особливий період».

3 вересня 2021 року фахівцями Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької облдержадміністрації прийнято участь у ХХ Спартакіаді серед команд, та територіальних органів центральних органів виконавчої влади Вінницької області у шахово-шашковому клубі та СК «Здоров’я».

Головою обласної державної адміністрації Сергієм БОРЗОВИМ видано розпорядження від 06 серпня 2021 року № 595 «Про організацію роботи щодо проходження альтернативної (невійськової) служби. Ініціатором та розробником цього розпорядження став Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами обласної державної адміністрації.  Головна мета прийняття цього розпорядження – врегулювання деяких питань організації цієї роботи з урахуванням проведених заходів в рамках реформи децентралізації влади, ліквідацією та створенням районів Вінницької області, ліквідацією комісій у справах альтернативної (невійськової) служби України.

Головою обласної державної адміністрації Сергієм БОРЗОВИМ видано доручення від 06 серпня 2021 року «Щодо проведення приписки громадян України 2025 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2022 року». Дорученням визначені завдання головам районних державних адміністрацій , Вінницькому обласному та районним центрам комплектування та соціальної підтримки (колишнім військкоматам), керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації, які спрямовані на забезпечення приписки громадян до призовних дільниць на належному організаційному та практичному рівнях.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині утримається температурний режим вищий за норму. 06-07 серпня прогнозується ускладнення погодних умов: гроза, значний дощ, пориви вітру, не виключений град.

  1. Гідрометеорологічні умови на період з 23 по 27 липня
  2. НАЦІОНАЛЬНОМУ СПРОТИВУ – БУТИ. Верховна Рада України конституційною більшістю прийняла два довгоочікуваних Закони, які здатні стати ефективним механізмом ефективного стримування та відсічі російській агресії
  3. Гідрометеорологічні умови на період з 20 по 23 липня
  4. Гідрометеорологічні умови на період з 16 по 20 липня 2021р.
  5. Вшанування пам'яті загиблих учасників антитерористичної операції на сході України (операції об’єднаних сил) – священний обов’язок місцевих органів виконавчої влади області
  6. Профілактика гострих кишкових інфекцій рятує життя
  7. Гідрометеорологічні умови на період з 13 по 16 липня
  8. Підведено підсумки роботи з підготовки цивільного захисту області за перше півріччя і визначені завдання з її підготовки на друге півріччя 2021 року
  9. Пройдіть цифрограм! Перевірте свою цифрову грамотність!
  10. Гідрометеорологічні умови на період з 09 по 13 липня

Сторінка 1 із 26

Директор департаменту

Вовченко Сергій Дмитрович

 

Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. Монастирська (Володарського), 26,
Телефон: (0432) 67-11-38, 67-11-37 (ф),
E-mail: upr_nad_sit@vin.gov.ua