УВАГА! Попередження про погіршення погодних умов у Вінницькій області

 

ДЖЕРЕЛО:  Державне підприємство "Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області"

 

Для забезпечення проїзду на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення області організоване чергування дорожніх організацій та спецтехніки.

ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» звертається до учасників дорожнього руху бути уважними та обережними у період ускладнення погодних умов.  Дотримуйтесь Правил дорожнього руху, зокрема швидкості руху, відповідно до яких:

п.12.1. Під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен ураховувати дорожню обстановку, а також особливості вантажу, що перевозиться і стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно керувати ним;

п.12.3. У разі виникнення небезпеки для руху або перешкоди, яку водій об’єктивно спроможний виявити, він повинен негайно вжити заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об’їзду перешкоди.

Якщо у Вас виникла надзвичайна ситуацій на автодорогах загального користування місцевого значення у межах області, зателефонуйте черговому, Вам обов’язково нададуть допомогу.

 

Черговий диспетчер Підприємства:

+ 380 (432) 56-07-07

+ 380 (432) 56-07-07

+ 38   (098)056-07-00

 Телефонуйте цілодобово.

E mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Директор департаменту

Вовченко Сергій Дмитрович

 

Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. Монастирська (Володарського), 26,
Телефон: (0432) 67-11-38, 67-11-37 (ф),
E-mail: upr_nad_sit@vin.gov.ua