ХІІІ Міжнародний форум з розвитку фермерства «AGROPORT WEST LVIV 2020»

27 лютого 2020 року представники Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації взяли участь  у Міжнародній виставці та форумі з розвитку фермерства «AGROPORT WEST LVIV 2020». Серед учасників заходу також були  гості з Республіки Польща, Республіки Білорусь, США, делегації з Луганської  та Хмельницької областей. Захід відбувся на території Музейно-культурного комплексу пивної історії «Львіварня».

Учасники заходу спілкувались на двох платформах: бізнес та комунікації.  Також був час для неформального спілкування, де відбулась перша в Україні незалежна премія за показниками бізнес-репутації регіональних виробників AGROPORT Awards, а також ділова вечеря.

Львівський АГРОПОРТ максимально враховує регіональні особливості та зорієнтований на розвиток потенціалу дрібних та середніх виробників аграрного сектору економіки, створення передумов стабільного динамічного розвитку регіону,  виробництва конкурентоспроможної продукції сільського господарства, розширення ринків збуту, налагодження міжнародних відносин.

АГРОПОРТ – щорічний масштабний захід з підтримки фермерів та сільськогосподарських виробників України. З початку заснування  проходить за підтримки та участі Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) і входить в календар ООН.