Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів тісно співпрацює з науковими та громадськими організаціями в частині агропромислового комплексу та екологічної безпеки.

Зокрема, налагоджена конструктивна співпраця з Українським науково-дослідним інститутом продуктивності агропромислового комплексу (НДІ «Украгропромпродуктивність»).

Аукціон Аукціон № 31611 Лот №: 63614 та Лот № 63610(Хмільницький район, Великомитницька сільська рада)

Організатор земельних торгів: Вінницька обласна державна адміністрація в особі Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Розпорядженням голови Вінницької обласної адміністрації від 09 лютого 2021 року №77 «Про ліквідацію Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації», діяльність Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів припиняється шляхом ліквідації.
Відповідно до запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 10 лютого 2021 року (1001741100003015282) Департамент знаходиться в стані припинення.
У зв'язку з цим з 12 лютого 2021 року Центр надання адміністративних послуг «Прозорий офіс» Вінницької міської ради припиняє прийом документів щодо надання адміністративних послуг, які відносяться до повноважень Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації, (перелік послуг).
Також, департамент припиняє прийом документів для проведення стратегічної екологічної оцінки.

04 лютого 2021 року, в Департаменті відбувся іспит майбутніх сільськогосподарських дорадників та експертів-дорадників, які пройшли відповідне навчання у грудні минулого року на базі Вінницького Національного аграрного університету.

Сьогодні, 03 лютого, у форматі ZOOM конференції відбулася чергова селекторна нарада Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Мета Конкурсу: підтримка волонтерського руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

Аукціон № 31428 лот № 63246 (Барський район, Маньковецька сільська рада) та аукціон № 31424 лот № 63233 (Чечельницький район, Бондурівська сільська рада)

Організатор земельних торгів: Вінницька обласна державна адміністрація в особі Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Керуючись частиною 5 статті 138 Земельного кодексу України повідомляємо про анулювання результатів земельних торгів №30576 за лотом №61415 у зв’язку з відмовою переможця земельних торгів, згідно з протоколом проведення земельних торгів № 7 від 28.01.2021, від сплати в установлений строк належної суми за придбаний лот.

Повторні земельні торги буде проведено в порядку, визначеному чинним законодавством, за лотом:
Земельна ділянка водного фонду на території Кудлаївської сільської ради Немирівського району (за межами населеного пункту);
Площа земельної ділянки: 15,1354 га;
Кадастровий номер: 0523084600:01:001:0314;
Стартовий розмір річної орендної плати: 10365,03 грн;
Цільове призначення: для рибогосподарських потреб.

Водно-болотне угіддя міжнародного значення «Лядова-Мурафа» представляє ділянку річки Дністер з притоками і численними струмками, що протікають по днищах балок. До угіддя входять схили річки Дністер та залісненні території в долинах малих річок та допливів. Водно-болотне угіддя включає надзвичайно живописні по берегах річок «стінки» - потужний комплекс осадових відкладів від наймолодших антропогенних до найдавніших природних віком 420 млн. років.
Бюро Рамсарської конвенції про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення включило цю території до офіційного переліку Рамсарських угідь 04.04.2019 р.
Територія є важливою для збереження видового різноманіття фауни та флори. В репродуктивний період вона підтримує існування 106 видів птахів. Під час сезонних міграцій тут виявлено 146 видів. Найчисельнішими є крижень Anas platyrhynchos (понад 9000 ос.), гоголь Bucephala clangula (понад 4000 ос.), лебідь-шипун Cygnus olor (понад 3000 ос.), чернь чубата Aythya fuligula (понад 800 ос.) та інші.

29 січня 2021 року, Департамент спільно з національним виробником мастильних матеріалів AZMOL-BP, сільськогосподарської техніки John Greaves «Бердянські жатки», турбокомпресорів Турбоком, організував проведення семінару-практикуму.

29 січня 2021 року, відбулося чергове засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин Вінницької обласної ради. Участь у її роботі взяли заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач та директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Микола Ткачук.

В області триває реалізація проекту децентралізованого співробітництва між Вінницькою областю, містом Вінниця та містом Діжон, регіоном Бургундією за підтримки Міністерства Європи та закордонних справ Франції. 

Стратегічна екологічна оцінка (СЕО) має здійснюватися у процесі розроблення документів державного планування до їх подання для затвердження і є обов'язковою у випадках, визначених Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку», та має здійснюватися відповідно до вимог відповідних нормативно-правових актів.
Проте, за результатами аналізу дотримання місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування процедури стратегічної екологічної оцінки міністерство виявило непоодинокі випадки нехтування вимогами Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» - затвердження рішеннями районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування документів державного планування, в першу чергу містобудівної документації, без попереднього проведення процедури стратегічної екологічної оцінки.
Враховуючи зазначене, міністерство рекомендує:

До відома громадян, які пройшли у грудні 2020 року навчання на сільськогосподарських дорадників (експертів-дорадників)!

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації оголошує 04 лютого 2021 року днем проведення кваліфікаційного іспиту для громадян, що пройшли на базі Вінницького національного аграрного університету у грудні 2020 року навчання на сільськогосподарських дорадників (експертів-дорадників).

Кваліфікаційний іспит буде проходити о 10 та 11 годині у Департаменті агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації (м. Вінниця, вул. Соборна, 15-а, 3 поверх, студія) з додержанням карантинних правил, а саме: соціальної дистанції та обов’язкового носіння маски.
За додатковою інформацією звертатися у відділ розвитку сільських територій Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації (м. Вінниця, вул. Соборна, 15-а, к. 208, тел. 67-08-32).

Ukrainian Food Valley за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку АГРО оголошують про набір учасників на спеціалізоване навчання за програмою “Зимова школа GESI“, метою якої є підвищення продуктивності та операційної досконалості, масштабування виробництва та продажів продукції, підвищення стандартів якості та безпеки продуктів харчування, впровадження інновацій та міжнародних практик ведення агробізнесу в Україні!                                

У Держгеонадрах повідомляють, що триває робота над  трьома незмінними пріоритетами: відновленням довіри до Служби, залученням інвестицій у галузь і підвищенням ефективності використання надр.

  1. Уряд розпочинає широке обговорення Національної економічної стратегії-2030. Один з пріоритетів - розвиток агросектору
  2. До уваги претендентів для отримання статусу суб’єктів племінної справи у тваринництві
  3. З 16 січня сфера обслуговування в Україні переходить на нові правила: спілкування в закладах має бути обов'язково українською мовою
  4. Зразки документів та перелік питань для складання кваліфікаційного іспиту на сільськогосподарського дорадника та експерта-дорадника
  5. Cхваленно проєкт Регіонального плану управління відходами у Вінницькій області на період до 2030 року
  6. Відбулася робоча нарада
  7. Вітаємо з ювілеєм
  8. Інформація про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок водного фонду (25.01.2021 року)
  9. Інформація про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок водного фонду (28.01.2021 року)
  10. Нагадуємо: до 20 лютого необхідно подати декларацію про відходи

Сторінка 1 із 38