Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації повідомляє, що 28.01.2020 року проведено відбір виконавців землевпорядних та землеоціночних робіт щодо виготовлення та погодження у встановленому порядку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду, технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду, право оренди яких підлягає продажу на земельних торгах.
За результатами розгляду конкурсних пропозицій прийнято рішення надати ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» право на виконання вказаних робіт по таких земельних ділянках:
Медвежанська сільська рада Немирівського району – 4,10 га;
Медвежанська сільська рада Немирівського району – 1,80 га.

23 січня у ТРЦ "Мегамол" пройшов Міжнародний форум "Додана вартість у виробництві фруктів".
Мета форуму - дати виробникам плодово-ягідної продукції, передусім яблук, інформацію про різні види переробки фруктів та ринкові можливості, які можна використати для підвищення конкурентоспроможності фруктового бізнесу.

Організатор земельних торгів: Вінницька обласна державна адміністрація в особі Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Аукціон № 23166

Лот № 44915

Відомості про земельну ділянку:

Місце розташування : Барський район, Митківська сільська рада (за межами населеного пункту);

Площа земельної ділянки: 1,9000 га;

Кадастровий номер: 0520283600:01:002:0494;

Стартовий розмір річної плати: 903,48 грн.;

Розмір гарантійного внеску: 45,17 грн.

Реквізити рахунку щодо оплати за проведення громадського обговорення в процесі здійснення оцінки впливу на довкілля:

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації (адреса: вул. Соборна ,15 А,м. Вінниця,21100),    

код за ЄДРПОУ 41450233, МФО 820172,

р/р UA938201720313241001201004369, в ДКСУ  м. Київ.

 

Договір про проведення  громадського обговорення з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності

Договір

 

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України провело чергову щотижневу селекторну нараду з питань проведення земельної реформи. Зокрема, йшлося про проєкт Закону України  2178/10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення". Участь у нараді взяли перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький, директор департаменту АПР, екології та природних ресурсів Микола Ткачук, спеціалісти профільних установ та організацій.

На зустрічі з народним депутатом України Юлією Овчинниковою презентована структура бази даних та інтерактивна мапа водних об’єктів регіону, яка розміщена на геопорталі містобудівного кадастру Вінницької області.

Створення та впровадження підсистеми автоматизованої підготовки даних геоінформаційного кадастру водних об’єктів області для подальшого представлення їх на геопорталі здійснено за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

     Державна служба геології та надр України запустила Інвестиційний атлас надрокористувача. Його створили спільно із ДНВП "Геоінформ України", НАК "Надра України", ДГП "Укргеофізика" та УкрДГРІ. Наразі до Атласу увійшли 85 об'єктів, їх розподілено по шістьох кошиках — за видами корисних копалин.

Атлас знаходиться у вільному доступі на http://www.geo.gov.ua/investicijnij-atlas-nadrokoristuvacha/.

Інформація про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок водного фонду

Аукціон № 21369: лот № 41712; аукціон № 22743: лоти № 44340, № 44341 та № 44342


Організатор земельних торгів: Вінницька обласна державна адміністрація в особі Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Інформація про проведення відбору виконавців землевпорядних, землеоціночних робіт

1. Мета проведення робіт: виготовлення та погодження у встановленому законодавством порядку землевпорядної документації на земельні ділянки водного фонду разом з водними об’єктами державної форми власності, право оренди яких реалізується на земельних торгах:

 - проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду та технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок  (додаток 1);

- технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок водного фонду та технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (додаток 2);

17.12.2019 року проведено відбір виконавців землевпорядних та землеоціночних робіт щодо виготовлення та погодження у встановленому порядку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду, технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки водного фонду, технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду, право оренди яких підлягає продажу на земельних торгах.
За результатами розгляду конкурсних пропозицій прийнято рішення надати ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» право на виконання вказаних робіт по таких земельних ділянках:

11 грудня у приміщенні ДП «Вінницький науково-досдіний та проектний інститут землеустрою» проведено земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок водного фонду разом з водними об’єктами  для рибогосподарських потреб (аукціон № 21944).

Представник Департаменту взяв участь у засіданні «за круглим столом» з розгляду питання реалізації державної політики у сфері промислового забруднення, яке відбулось 10 грудня у ТПП України. Учасниками засідання були громадська рада при Мінекоенерго та профільний Комітету ТПП України разом з народними депутатами, представниками міністерства, бізнесу, громадськості та експертів. Обговорювались впровадження найкращих доступних технологій в Україні та інтегрованого дозволу на забруднення, зокрема проєкту Закону України "Про запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення".

На сайті Міністерства енергетики та захисту довкілля України опублікований проєкт Закону України "Про запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення" та аналіз його регуляторного впливу.

 Зауваження та пропозиції до цих документів від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань приймаються у місячний строк з дня оприлюднення (до 4 січня 2020 рокуна адресу Міністерства: м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел: (044) 206-20-89.

Ознайомитись з проектом

 Зауваження та пропозиції приймає також Міжнародний форум для сталого розвитку Green Mind до 20 грудня 2019 року на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Напрацьовані на основі поданих пропозицій рішення і рекомендації будуть опубліковані та спрямовані від ТПП України та громадської ради Мінекоенерго до відповідних органів влади.

Дев'ятого грудня проведено чергове засідання обласної конкурсної комісії з питань визначення переліку суб'єктів господарювання агропромислового комплексу для здійснення фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі через механізм здешевлення кредитів.

 В Департаменті 6 грудня проведено чергове засідання комісії з визначення переліку фізичних осіб, які мають право на часткове відшкодування витрат за закуплену установку індивідуального доїння та/або холодильну установку вітчизняного виробництва за умови утримання у власному домогосподарстві 3-х і більше корів.
У листопаді поточного року подали документи 60 фізичних осіб на загальну суму 467,4 тис. грн. Члени комісії ознайомилися з поданими матеріалами. Було прийнято рішення про включення 60 фізичних осіб до Реєстру фізичних осіб, які мають право на часткове відшкодування витрат за закупівлю установки відповідно до черговості подання документів та подання Відомості про суми часткового відшкодування витрат фізичним особам за закупівлю установки Головному управлінню державної казначейської служби України у Вінницькій області. Сума часткового відшкодування вартості закуплених установок – 233,7 тис. грн.
На 2019 рік передбачено кошти в сумі 3,2 млн. грн. З початку року нараховано відшкодування на суму 3,0 млн. грн. (799 фізичних осіб), сплачено 2,8 млн. грн. (739 фізичних осіб). Залишок коштів – 0,4 млн. грн. 

05 грудня 2019 року у приміщенні ДП «Вінницький науково-досдіний та проектний інститут землеустрою» проведено земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок водного фонду разом з водними об’єктами для рибогосподарських потреб (аукціони №№ 21371, 21161, 21160, 21162).
Організатором земельних торгів є Вінницька обласна державна адміністрація в особі Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.
На земельні торги було виставлено 4 лоти:

Суб’єкти господарювання у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить 

 виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів становить від 50 до 1000 умовних одиниць, щороку подають декларацію про відходи за формою згідно з додатком до «Порядку подання декларації про відходи» затвердженого постановою КМУ від 18 лютого 2016 року №118, декларація подається один раз на рік одночасно в паперовій та електронній формі до центру надання адміністративних послуг  або через електронну систему здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами e-eco.gov.ua, порядок функціонування якої визначається Мінприроди, до 20 лютого року, що настає за звітним.

10 грудня 2019 року о 14.30 в ТПП України (вул. В. Житомирська, 33, конференц-зала «Колізей») відбудеться спільне засідання Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України і громадської ради при Мінекоенерго України у форматі круглого столу «Реалізація державної політики у сфері моніторингу довкілля та промислового забруднення» за участю народних депутатів України, представників провідних промислових асоціацій та підприємств, органів державної влади, експертів проекту GIZ «Найкращі доступні технології і методи управління (НДТМ) для України».

Планується провести обговорення:
1) стану реформи дозвільної системи у сфері промислового забруднення;
2) викликів і проблемних питань пов'язаних з реалізацією реформи;
3) проекту Закону України «Про реалізацію державної політики в сфері моніторингу навколишнього середовища і промислового забруднення».

Підприємства області запрошуються до участі.

Реєстрація здійснюється до 06 грудня 2019 року

форма реєстрації

Контактна особа - Іванова Олена Володимирівна тел. 067-886-31-93.

Усім власникам паспортів місць видалення відходів нагадуємо, що

відповідно до п.19 «Порядку ведення реєстру місць видалення відходів» затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 1998р. № 1216 щорічно паспорти МВВ підлягають перегляду (розділ ХІІ Проведення ревізій перегляду й оновлення паспорта) за результатами спостережень, контрольних замірів, додаткових робіт і погоджується в Департаменті агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА.

Звертаємо увагу власників об’єктів утворення відходів (ОУВ) та об’єктів оброблення утворення відходів (ООУВ)

відповідно до п.5 «Інструкції щодо складання реєстрових карт об'єктів утворення, оброблення та утилізації відходів» затвердженої наказом Мінприроди №41 від 17.02.99р. зі змінами від 25.01.2016 року, власники  ОУВ  та  ООУВ  подають до Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА електронні версії затвердженних реєстрових карт  ОУВ  та  ООУВ та зміни до реєстрових карт що відбулися протягом року.

Інформація про проведення відбору виконавців  землевпорядних, землеоціночних робіт (скачати)

1. Мета проведення робіт:
виготовлення та погодження у встановленому законодавством порядку землевпорядної документації на земельні ділянки водного фонду разом з водними об’єктами державної форми власності, право оренди яких реалізується на земельних торгах:
- проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду та технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (додаток 1);
- технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок водного фонду та технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (додаток 2);

  1. В Юзефо-Миколаївці Козятинського району розпочала роботу біогазова електростанція.
  2. Проведена нарада з суб'єктами аквакультури
  3. 15 регіональний форум "Органічна Україна. Вінниця"
  4. Участь у парламентських слуханнях "Пріоритети екологічної політики Верховної Ради України на наступні п'ять років"
  5. Запрошення до участі у 4-ій міжнародній конференції «Майбутнє бобових»
  6. Присвоєння відповідних статусів суб’єктам племінної справи у тваринництві
  7. Відбулись урочистості до Дня працівника сільського господарства
  8. На 2-ій інформаційній зустрічі презентовано проект Регіонального плану управління відходами у Вінницькій області на період до 2030 року
  9. Інформація про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок водного фонду (11.12.2019)
  10. Курси та тренінги підвищення кваліфікації у ТОВ "Український Центр перепідготовки та навчання"

Сторінка 1 із 25