Чергові щотижневі селекторні наради

Чергові щотижневі селекторні наради провело Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Тема першої з них «План та інструменти перевірок землекористування». На селекторну нараду, яка проходила в приміщенні Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації були запрошені представники Департаменту фінансів облдержадміністрації, територіальних органів Держгеокадастру та Державної податкової служби України. Міністерством було презентовано механізми виявлення незаконного обробітку земель сільськогосподарського призначення, моніторинг посівів та дотримання сівозмін в посівах сільськогосподарських культур використовуючи ІТ- технології космічного зондування землі.

На другій селекторній нараді за участю керівників департаменту та територіальних органів Держпродспоживслужби було обговорено питання щодо ситуації з грипом птиці та зміни в законодавстві стосовно фіто санітарного контролю.

Презентація "Скасування державної монополії фітосанітарних лабораторій. Удосконалення фітосанітарних процедур (ПКМУ від 15.11.2019 №1177 “Деякі питання реалізації Закону України “Про карантин рослин”)"