Зустріч з народним депутатом України з питань реалізації "open door policy" в галузі використання водних об'єктів

На зустрічі з народним депутатом України Юлією Овчинниковою презентована структура бази даних та інтерактивна мапа водних об’єктів регіону, яка розміщена на геопорталі містобудівного кадастру Вінницької області.

Створення та впровадження підсистеми автоматизованої підготовки даних геоінформаційного кадастру водних об’єктів області для подальшого представлення їх на геопорталі здійснено за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

У відкритому доступі представлена інформація щодо статусу водного об'єкта (чи знаходиться в оренді, пропонується на аукціон), кадастровий номер земельної ділянки, площа, термін дії договору, дані про користувача тощо.

Наразі для підвищення публічності даних про водні об’єкти та впорядкування реєстру водних об’єктів база даних продовжує наповнюватись актуальною інформацією.

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів виступив з пропозицією щодо подальшого удосконалення даної системи, включення до неї іншої інформації природоохоронного спрямування та її впровадження в інших областях України.