Пріоритетний розвиток органічного землеробства на Вінниччині

      24 січня в департаменті агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів пройшло друге засідання робочої групи під головуванням директора департаменту Миколи Ткачука.

      Учасники зібрання розглянули питання залучення нових сільгоспвиробників до співпраці в проекті  із Єврорегіоном «Дністер» та фахової підтримки даного напряму відділенням Укрдержфонду підтримки фермерських господарств, Інститутом кормів та сільського господарства Поділля НААН України та Вінницькою обласною філією ДУ «Держгрунтоохорона». Робоча група розробили дорожну карту запровадження органічного землеробства, яка передбачає наступні кроки: районні профільні управління реєструватимуть бажаючих брати участь в проекті, Єврорегіон «Дністер» допоможе організувати сертифікацію продукції та її просування на європейські ринки збуту, а також проведуть паспортизацію земель в обласній філії ДУ «Держгрунтоохорона» .

 За додатковою інформацією звертатися до департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів за телефоном: 067-430-57-09