Розділ у розробці

 

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації» 

На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

 

ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

Запит на інформацію до Департаменту будівництва, містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:

· особисто (з наданням консультації): приймальна директора Департаменту ;

· поштою на адресу: 21100, м.Вінниця, вул. Театральна, 14, Департамент будівництва, містобудування та архітектури Вінницької ОДА (на конверті вказувати "Публічна інформація");
· факсом - (0432) 56-26-11;
· телефоном - (0432) 56-26-11; (0432) 67-09-30;
· електронною поштою – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Форма для подання інформаційного запиту 

Телефон "Гарячої лінії:
(0432)56-26-11