Повне та скорочене найменування суб'єкта господарювання: Товариство з обмеженою відповідальністю «Теплицький відгодівельний комплекс» (ТОВ «Теплицький відгодівельний комплекс»).

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ – 33583554.

Місцезнадження суб'єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб'єкта господарювання – 23800, Вінницька обл., Гайсинський (Теплицький) район, селище міського типу Теплик, вул. Незалежності, буд. 55,  тел.  +380679841628, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Місцезнаходження об'єкта/промислового майданчика – Вінницька обл., Гайсинський  (Теплицький) р-н, с. Степанівка,  вул. Вишнева, 56.

Мета отримання дозволу – визначення та регулювання викидів забруднюючих речовин (ЗР), які потрапляють в атмосферу при експлуатації технологічного обладнання, та отримання дозволу на викиди ЗР для існуючого об’єкту.

Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля (ОВД), в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» підлягає оцінці впливу на довкілля – Діяльність не підлягає розробці ОВД. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва – відсутні. Заходи щодо скорочення викидів – відсутні. Відповідає пропозиціям щодо дозволених обсягів викидів законодавству.

Загальний опис об'єкта (опис виробництв та технологічного устаткування) Підприємство спеціалізується  на  вирощуванні зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур (КВЕД 01.11 основний), розведення свиней (КВЕД 01.46). На виробничому майданчику інвентаризовано 16 джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, в т. ч. 1 організоване джерело викиду (димова труба опалювального пункту) та 15 неорганізованих джерел (склад зберігання зернових з пунктом помелу, майстерня, приміщення утримання тварин, майданчик компостування гною, пункт санітарної обробки).

Відомості щодо видів та обсягів викидів Від джерел викиду в атмосферне повітря надходять такі основні забруднюючі речовини: НМЛОС (Суміш насичених вуглеводнів С2-С8, Альдегід пропіоновий, Спирт ізопропіловий) – 0,0141 т/рік,  Діоксид сірки – 0,0086 т/рік, Діоксид та інші сполуки сірки (Метилмеркаптан) – 0,00003636 т/рік, Аміак – 2,6811 т/рік,  Азоту(1) оксид (N2O) – 0,00093 т/рік, Оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксид азоту – 0,047 т/рік, Речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, в т.ч. (пил хутряний, зола сланцева, пил, мікроорганізми, натрію гідроокис (натр їдкий, сода каустична) – 0,3633 т/рік,  Метали та їх сполуки, в т.ч. Залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо) – 0,000029 т/рік,  Манган та його сполуки (в перерахунку на діоксид мангану)  – 0,00009 т/рік, Метан – 19,3392 т/рік, Вуглецю діоксид  – 24,13 т/рік, Оксид вуглецю – 3,27 т/рік, Сірководень – 0,1141 т/рік.

Загальний викид забруднюючих речовин (без врахування Вуглецю діоксид) становить 25,84 т/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, -  що виконані або/та які потребують виконання Не наводяться. Підприємство не внесено до переліку додатку 3 Інструкції про загальні вимоги до оформлення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців. Міністерство ОНПС, м. Київ, 2006 р.

Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання Не передбачені. Викиди забруднюючих речовин від стаціонарних джерел підприємства не перевищують встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства, тому заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин не розробляються.

Додаток 1. оголошення.docx

Додаток 2. повідомлення.pdf

Додаток 3. газета.pdf