Проект розпорядження голови облдержадміністрації

ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

  

Про внесення змін до розпорядження

голови облдержадміністрації

від 19 квітня 2012 року № 209

 

             Відповідно до постанов Кабінету Міністрів Україні від 25 грудня 1996 року №1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (із змінами), від 17 вересня 1996 року №1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров'я та вищих медичних навчальних закладах» (із змінами):

 1. Внести до Тарифів на платні послуги, що надаються комунальним підприємством «Вінницьким обласним наркологічним диспансером «Соціотерапія», затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації від 19 квітня 2012 року № 209, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області 27 квітня 2012 року за № 17/1054 такі зміни:

         Пункти lll, lV викласти  у новій редакції, що додаються.

 2. Юридичному відділу апарату облдержадміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію Головному територіальному управлінню юстиції у Вінницькій області.

 3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування у місцевих засобах масової інформації.

 4. Контроль  за  виконанням  цього розпорядження покласти на першого  заступника голови облдержадміністрації  Гижка А.П.

 

 

   Голова обласної державної           

   адміністрації                                                                         

В. КОРОВІЙ

 

Проект тарифів