Проект розпорядження голови облдержадміністрації

ПРОЕКТ  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

Про внесення змін до розпорядження

голови облдержадміністрації від

18 грудня 2009 року № 568

 

   Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)»(із змінами) від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах  охорони здоров'я та вищих медичних навчальних закладах» (із змінами):

 1. Внести до розпорядження голови облдержадміністрації від 18 грудня  2009 року №568  «Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються комунальними лікувально-профілактичними закладами Вінницької міської ради», зареєстрованого в Головному управлінні  юстиції у Вінницькій області 30 грудня 2009 року за № 84/917 (зі змінами) такі зміни :

доповнити розпорядження пунктом 4 такого змісту:

 «4. Затвердити Тарифи на  платну послугу «Операції штучного переривання вагітності», що надається  комунальним лікувально-профілактичним закладом «Вінницький міський клінічний пологовий будинок № 1», що додаються.».

У зв'язку з цим  пункти чотири – сім вважати відповідно пунктами  п'ять – вісім.               

 2. Юридичному відділу апарату облдержадміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

 3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування у місцевих засобах масової інформації.

 4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Гижка А.П.

 

 

   Голова обласної державної

   адміністрації                                                                    

В.КОРОВІЙ

 

Тарифи