Проект розпорядження голови облдержадміністрації

   ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

Про внесення змін до

розпорядження голови обласної

державної адміністрації

від 11 травня 2018 року №383

 

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року №197 «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах», у зв’язку зі зміною вартості однієї поїздки у міському комунальному транспорті та з метою реалізації державної політики щодо соціального захисту осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду:

 1. Внести до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 травня 2018 року № 383 «Про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для оплати проїзду в 2018 році», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Вінницькій області 25 травня 2018 року за №67/1563, такі зміни:

 Пункт 1 розпорядження викласти в такій редакції:

 «1.Затвердити розмір щомісячної готівкової виплати для оплати проїзду   в 2018 році усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських (крім залізничного та річкового транспорту) та міжміських маршрутах в сумі 133,50 грн (сто тридцять три гривні 50 копійок).».

 2. Юридичному відділу апарату облдержадміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію Головному територіальному управлінню юстиції у Вінницькій області.

 3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування у місцевих засобах масової інформації та застосовується з 01 вересня 2018 року.

 4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Гижка А.П.

  

Голова обласної державної

адміністрації                                                             

        В.КОРОВІЙ