РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 830 від 24 листопада 2021 року

     РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

24 листопада 2021 року

Вінниця

     № 830

 

 Про нагородження працівників області

Почесною грамотою облдержадміністрації

та обласної Ради і відзначення Подякою голови

облдержадміністрації та голови обласної Ради

  

Відповідно до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 63 «Про відзнаки обласного рівня»: 

  1. Нагородити працівників Вінницької області Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з виплатою грошової винагороди за основним місцем роботи: 

        1) за багаторічну працю, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди ювілею згідно з додатком 1; 

        2) за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток культури і духовності українського народу та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва згідно з  додатком 2; 

        3)  за багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові досягнення та з нагоди 100-річчя Гідрометеорологічної служби України згідно з додатком 3; 

        4) за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення та з нагоди Дня працівників сільського господарства згідно з додатком 4; 

        5) за особистий внесок у розв’язання проблем соціального захисту населення, сумлінну працю та з нагоди Дня працівника соціальної сфери згідно з додатком 5; 

        6) за особистий внесок у розвиток залізничного транспорту, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня залізничника згідно з додатком 6;

        7) за активну участь у розвитку молодіжного руху Вінниччини та з нагоди Міжнародного дня студентів згідно з додатком 7; 

        8) за багаторічну сумлінну працю, досягнення високих виробничих показників та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку згідно з додатком 8; 

        9) ПРУШКОВСЬКУ Вікторію Дмитрівну – ветерана педагогічної праці, дитячу письменницю, члена Конгресу української інтелігенції Вінниччини – за багаторічну плідну працю, досягнення в освітній та літературній роботі, активну участь в естетичному вихованні молоді;     

        10) полковника ШАПОВАЛОВА Геннадія Миколайовича – командира військової частини А1619 – за сумлінне виконання службових обов’язків, особисту мужність і самовідданість, виявлені під час бойових дій, високий професіоналізм та активну громадянську позицію. 

  1. Відзначити Подякою голови облдержадміністрації та голови обласної Ради: 

        1) за багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові досягнення та з нагоди 100-річчя Гідрометеорологічної служби України згідно з додатком 9; 

        2)  за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток культури і духовності українського народу та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва згідно з додатком 10. 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату обласної державної адміністрації Олександра Коханця.

 

 

Голова обласної державної

адміністрації                                                              

                Сергій БОРЗОВ


                                                                                Додаток 1           

                                                                                до розпорядження Голови

 обласної державної адміністрації

                                                                                24 листопада 2021 року № 830

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації

та обласної Ради з нагоди ювілею

 

КЛІМОВА

Надія Вікторівна

начальник Управління Державної казначейської служби України у Шаргородському районі Вінницької області

НЕПРИЛЮК

Вероніка Георгіївна  

начальник відділу звітності про виконання державного бюджету управління консолідованої звітності Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області

РОВИШИН

Сергй Онофатович

директор Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю ім. Богдана Хмельницького

РОМАНОВ

Микола Федорович

директор Комунального закладу «Центр культури, мистецтва та естетичного виховання Іллінецької міської ради», заслужений працівник культури України

ЦВІГУН

Тетяна Омелянівна

директор  Комунальної організації «Вінницький обласний центр народної творчості»

 

Заступник керівника апарату

обласної державної адміністрації

начальник управління діловодства

та контролю апарату обласної

державної адміністрації                                                      

    Оксана ДОВГАНЬ


 Додаток 2           

                                                                                до розпорядження Голови

 обласної державної адміністрації

                                                                               24 листопада 2021 року № 830

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

 

БАЙДЮК

Михайло Дмитрович

директор Вінницького академічного обласного театру ляльок, заслужений працівник культури України

ВЕКЛЮК

Валентина Миколаївна

начальник відділу культури, молоді та туризму Мурованокуриловецької селищної ради

ВЕЛИКА

Олена Михайлівна

завідувач методичного кабінету Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму

ВОЛОШИНА

Алла Миколаївна

учасниця народного аматорського вокального тріо «Лілея» Комунального закладу «Будинок культури» Хмільницької міської ради

ГОРДІЄНКО

Олена Іванівна

завідувачка відокремленого підрозділу «Музей Мужніх» Вінницького обласного краєзнавчого музею

ДЕМЧЕНКО

Світлана Володимирівна

директор Вапнярського селищного будинку культури Тульчинського району

ДМИТРЕНКО

Жанна Віталіївна

провідний методист-координатор з інформаційного забезпечення Комунальної організації «Вінницький обласний центр народної творчості»

 

ДУНАЄВСЬКИЙ

Анатолій Миколайович

художній керівник Рівненського сільського Будинку культури  Мурованокуриловецької територіальної громади Могилів-Подільського району

ЗАХАРЧУК

Ольга Миколаївна

методист першої категорії Комунального закладу «Публічна бібліотека Жмеринської міської територіальної громади»

ЗЕЛІНСЬКА

Ольга Георгіївна

начальник відділу креативних індустрій управління культури та креативних індустрій Департаменту гуманітарної політики обласної державної адміністрації

ЗІЛЬБЕРМАН

Борис Шмулевич

директор Центру культури та дозвілля Глуховецької селищної ради Хмільницького району

КОЛОМІЄЦЬ

Юлія Іванівна

директор «Дитячої школи мистецтв Тиврівської селищної ради» Вінницького району

КРАВЧЕНКО

Лариса Василівна

директор закладу «Вінницький літературно-меморіальний музей

М. М. Коцюбинського»

КУШНІР

Катерина Пилипівна

учасниця народного аматорського фольклорного колективу «Філія Сербанівський сільський клуб» Комунального закладу «Будинок культури» Хмільницької міської ради

МЕЛЬНИК

Наталія Миколаївна

завідувач  філією Бережанський сільський клуб Комунальної установи «Центр культури і дозвілля  Ободівської сільської  ради»

ПАНКЕВИЧ

Віталія Петрівна

заступник директора з адміністративно-господарської роботи Комунального закладу «Центр культури та дозвілля «Калина»

ПАРХОМЧУК

Катерина Павлівна

директор будинку культури  с. Корделівки – структурного підрозділу Комунального закладу «Центр культури та дозвілля»  Калинівської міської ради Хмільницького району

ПАСЕКА

Галина Анатоліївна

головний спеціаліст відділу культурно-мистецьких закладів та творчих колективів управління культури та креативних індустрій Департаменту гуманітарної політики обласної державної адміністрації

ПОСАДОВСЬКА

Ірина Олександрівна

головний бухгалтер Комунальної організації «Вінницький обласний центр народної творчості»

ПРОЦЮК

Інна Іванівна

науковий співробітник Адміністрації державного історико-культурного заповідника «Буша»

РОМАНИШЕНА

Ольга Іванівна

завідувач науково-дослідного відділу Вінницького обласного художнього музею «Музей гончарного мистецтва

ім. О. Г. Луцишина»

СЕРГЕЄВ

Геннадій Вікторович

керівник народного аматорського хору

ім. В. Іжевського «Вінок Поділля» Іллінецького міського Будинку культури Комунального закладу «Центри культури, мистецтва та естетичного виховання Іллінецької міської ради»

СМОЛЕНЦЕВА

Галина Анатоліївна

головний спеціаліст відділу культурно-мистецьких закладів та творчих колективів управління культури та креативних індустрій Департаменту гуманітарної політики обласної державної адміністрації

УЩАПОВСЬКИЙ

Федір Іванович

керівник народного аматорського вокально-інструментального ансамблю «Лаври» Центру культури та дозвілля Піщанської селищної ради, заслужений працівник культури України

ФІЛІПІШЕНА

Марія Володимирівна

керівник народного аматорського театру пісні «Любисток» Серебринецького сільського будинку культури Вендичанської територіальної громади Могилів-Подільського району

ФОМІНА

Анастасія Сергіївна

завідуюча відділом концертних та фестивальних програм Вінницького обласного центру культури  «Щедрик»

ЧАЙКОВСЬКИЙ

Павло Леонідович

керівник муніципального духового оркестру Комунальної організації «Шаргородський центр культури і дозвілля» Шаргородської міської ради Жмеринського району

ЧЕРНЕГА

Оксана Іванівна

завідуюча Орлівським сільським клубом Соболівської територіальної громади Гайсинського району Вінницької області

ШЕВЧУК

Альона Леонідівна

директор Рожичнянського СБК Комунального закладу «Оратівський центр культури та дозвілля»

ЮХИМЧУК

Людмила Миколаївна

головний балетмейстер комунального закладу Теплицької селищної ради «Центр культури і дозвілля Тепличчини» Гайсинського району Вінницької області

 

 Заступник керівника апарату

обласної державної адміністрації

начальник управління діловодства

та контролю апарату обласної

державної адміністрації                                               

           Оксана ДОВГАНЬ


 

 Додаток 3          

                                                                                до розпорядження Голови

 обласної державної адміністрації

                                                                                24 листопада 2021 року № 830

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної

Ради з нагоди 100-річчя Гідрометеорологічної служби України

 

Вінницький обласний центр з гідрометеорології 

ГЛУЗДАНЬ 

Ольга Зіфрідівна

начальник метеорологічної станції Білопілля

ГОРБАТА

Марина Іванівна

начальник авіаційної метеорологічної станції цивільної Вінниця

КОЩАВКА

Марія Миколаївна

начальник відділу гідрометеорологічного забезпечення та обслуговування

  

Заступник керівника апарату

обласної державної адміністрації

начальник управління діловодства

та контролю апарату обласної

державної адміністрації                                                    

      Оксана ДОВГАНЬ


 Додаток 4             

                                                                                до розпорядження Голови

 обласної державної адміністрації

                                                                                24 листопада 2021 року № 830

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня працівників сільського господарства

 

БАГРІЙ

Андрій Григорович

директор Приватного підприємства «Паланиця», с. Кобелецьке Вінницького району

БАНУЛ

Олена Пилипівна

свинарка Приватного підприємства

«Колос – Лан», с. Болган Тульчинського району

БИЯК

Володимир Іванович

голова Фермерського господарства «Андріївське», с. Юрківка Тульчинського району

БІДУЛА

Павло Васильович

фізична особа-підприємець, Жмеринський район

БІЛИК

Володимир Іванович

голова спостережної ради Приватного акціонерного товариства «Жорнище»,

 с. Жорнище Вінницького району

БІЛИК

Сергій Федорович

директор Фермерського господарства «Демівка-Агро», Гайсинський район

БІЛОКІННИЙ

Микола Петрович

тракторист-машиніст Товариства з обмеженою відповідальністю «Курланд»,

с. Телелинці Жмеринського району

БОЦЯН

Віталій Васильович

механізатор Фермерського господарства «Волд», с.Серебринці Могилів-Подільського району

БРЕЗДЕНЮК

Віталій Анатолійович

голова Фермерського господарства «Елітсад», с. Юрківка Тульчинського району

БУЧКОВСЬКИЙ

Олександр Леонідович

тракторист-машиніст Фермерського господарства «ВВВ», с. Мазурівка Могилів-Подільського району

ГАЙДЕЙ

Віктор Вікторович

головний спеціаліст відділу управління агропромислового розвитку Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної державної адміністрації

ГАЛЕТА

Андрій Миколайович

голова Фермерського господарства «РІА», с. Рахни-Лісові Жмеринського району

ГЛУХИЙ

Олександр Михайлович

комбайнер Селянського (фермерського) господарства «Мрія», с. Бабчинці Могилів-Подільського району

ГОНЧАРЕНКО

Роман Васильович

директор Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Вербка», Гайсинський район

ГРИЦАК

Ігор Анатолійович

директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Міжлісся», с. Міжлісся Жмеринського району

ГРИЧУЛЕВИЧ

Віталій Анатолійович

директор Приватного підприємства «МТС», Гайсинський район

ГУМЕН

Віктор Миколайович

голова Фермерського господарства «Кидрасівське», с. Кидрасівка Гайсинського району

ДРОЗДОВИЧ

Анатолій Едуардович

голова Селянського (фермерського) господарства «НІКА-Д», Хмільницький район

ІВАЦЬКО

Олександр Леонідович

зоотехнік Фермерського господарства «Щербич», с. Селище Вінницького району

КОБЗАР

Василь Іванович

директор Пртатного малого підприємства «Граніт», м. Гайсин Гайсинського району

КОЗАЧКО

Сергій Іванович

директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Чечель-Біоленд», Гайсинський район

КОЗБАН

Іван Володимирович

директор Приватного сільськогосподарського товариства «Шевченка», Гайсинський район

КОЛІСНИК

Володимир Климович

директор Приватного акціонерного товариства «Сад України» с. Дмитрашівка Тульчинського району

КОСТЮК

Валерій Володимирович

тракторист-машиніст Фермерського господарства «Джупинівське», м. Іллінці Вінницького району

КОШМЕЛЮК

Василь Васильови

тракторист-машиніст Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Ренет»,

 с. Бджільна Гайсинського району

КРАВЧУК

Віктор Степанович

голова Фермерського господарства Кравчука В.С., с. Жуківці Жмеринського району, голова Громадської організації «Жмеринська районна асоціація фермерів та приватних землевласників»

КУЗНЄЦОВ

Юрій Леонідович

механізатор Товариства з обмеженою відповідальністю  «СХК «Вінницька промислова група», с. Сугаки Могилів-Подільського району

КУЛЕНЯК

Віктор Петрович

тракторист-машиніст Тульчинської філії Приватного акціонерного товариства «Зернопродукт МХП»

ЛЕСИК

Валентин Іванович

голова Фермерського господарства «СТ Рідний край», Гайсинський район

ЛИТВИНЕНКО

Дмитро Миколайович

голова Селянського (фермерського) господарства «Одая», с. Пеньківка Жмеринського району

ЛОЗОВСЬКИЙ

Юрій Якович

тракторист-машиніст Фермерського господарства «Агрокор»,

с. Заболотне Тульчинського району

ЛУНЬКО

Олександр Олександрович

голова Фермерського господарства «Житниця», депутат Мурованокуриловецької селищної ради 8 скликання

МИХАЛЬЧЕНКО

Микола Іванович

директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Погребищенське»,

м. Погребище Вінницького району

ОВЧАР

В’ячеслав Миколайович

тракторист-машиніст Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма «Ольгопіль», с. Ольгопіль

ПАЧЕВСЬКИЙ

Валентин Анатолійович

виконавчий директор Приватного підприємства «Радівське», с. Радівка Хмільницького району

ПАЧЕВСЬКИЙ

Ігор Анатолійович  

директор Приватного підприємства «Радівське», с. Радівка Хмільницького району

ПІДОСИЧНИЙ

Василь Васильович

головний агроном Товариства з обмеженою відповідальністю «ПОДІЛЛЯАГРОЗАХИСТ»

ПОНОМАР

Юрій Васильович

директор Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Красне», с. Красне Вінницького району

ПОНОМАРЕНКО 

Віталій Миколайович

комбайнер Фермерського господарства «Олімп», с. Степанки Могилів-Подільського району

РИБАК

Микола Никифорович

генеральний директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Жорняки», Гайсинський район

РУБАНСЬКИЙ

Володимир Іванович

заступник голови Могилів-Подільської райдержадміністрації

САВЧЕНКО

Сергій Павлович

директор Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Лан», Гайсинський район

САВЧУК

Денис Олександрович

голова Фермерського господарства «АГРОДЕНС», Жмеринський район

САЛІЙ

Анатолій Вікторович

голова Фермерського господарства «Салій», смт Оратів Вінницького району

САНДУЛ

Віктор Іванович

голова Фермерського господарства «АГРО 1», с. Василівка

САУЛЯК

Сергій Петрович

голова Фермерського господарства «Відродження», с. Стіна, Тульчинського району

СИТНИК

Віктор Миколайович

оператор зерноочисних машин Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Красне», с. Красне Вінницького району

СКРИПНИК

Анатолій Іванович

директор Приватного підприємства «Скрипник і Ко», с. Перекоринці

СОКУР

Назарій Сергійович

тракторист-машиніст Гайсинської філії Приватного акціонерного товариства «Зернопродукт МХП», с. Краснопілка Гайсинського району

СОЛОВЕЙ

Наталія Степанівна

директор Фермерського господарства «Лібра», Гайсинський район

ТИМЧАК

Ігор Анатолійович

директор Приватного сільськогосподарського підприємства «Промінь», с. Трибусівка Тульчинського району

ХЛІВНЮК

Сергій Іванович

тракторист-машиніст Фермерського господарства «Алюкс-Авто», с. Яворівка Тульчинського району

ХОЦЬКО

Сергій Васильович

голова Фермерського господарства «Ромашка-сім», с. Джулинка Гайсинського району

ХРИСТОФОР

Леонід Анатолійович

водій-навантажувач Товариства з

обмеженою відповідальністю «Краєвид Поділля», с. Ялтушків Жмеринського району

ЦЮРПІТА

Андрій Степанович

директор Селянського (фермерського) господарства «БЕРКУТ», Хмільницький район

ЧЕРНЕГА

Борис Федорович

директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Стратіївський Агро-ресурс», Гайсинський район

ЧОРНИЙ

Олександр Миколайович

директор Приватного підприємства «Бонас», с. Морозівка, депутат Мурованокуриловецької селищної ради 8 скликання

ШЕВЧУК

Володимир Сергійович

директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Чечельницьке»

ШЕРШУН

Вячеслав Михайлович

голова Фермерського господарства «Дзялів», с. Кам’яногірка Жмеринського району

ШЕПЕТЮК

Віктор Михайлович

директор Товариства з обмеженою відповідальністю «ЯТЕК-УКРАЇНА»

ШЕСТОПАЛ

Олександр Михайлович

директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Хорс 2020», с. Кропивна Хмільницького району

ШНАЙДРУК

Станіслав Васильович

голова Селянського (фермерського) господарства «Шар», с. Вовчинець Хмільницького району

ЮРЧЕНКО

Олександр Анатолійович

директор Приватного підприємства «Пултагро-ритм», с. Пултівці Вінницького району

ЯВОРСЬКИЙ

Володимир Васильович

головний спеціаліст відділу управління агропромислового розвитку Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної державної адміністрації

 

Заступник керівника апарату

обласної державної адміністрації

начальник управління діловодства

та контролю апарату обласної

державної адміністрації                                                

          Оксана ДОВГАНЬ


 Додаток 5          

                                                                                до розпорядження Голови

 обласної державної адміністрації

                                                                                24 листопада 2021 року № 830

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради

з нагоди Дня працівника соціальної сфери

  

БАЛЮКОНІС

Тетяна Миколаївна

начальник відділу соціального захисту Томашпільської селищної ради

БАЮШ

Наталя Василівна

 

провідний спеціаліст відділу (центру) надання адміністративних послуг Студенянської сільської ради

 

БОНДАР

Олена Данилівна

соціальний робітник по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Чечельницької селищної ради

ГАРНАГА

Леся Борисівна

заступник начальника служби – начальник відділу усиновлення та розвитку сімейних форм виховання Служби у справах дітей Вінницької районної державної адміністрації

ГОНЧАРУК

Людмила Володимирівна

директор Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Студенянської сільської ради Вінницької області»

ДЗЮБА

Майя Василівна

завідувач сектору соціальних програм Управління соціального захисту населення  та охорони здоров’я Турбівської селищної ради

КОЗЛОВСЬКА

Ірина Олександрівна

соціальний робітник Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Лука-Мелешківської сільської ради

ЛИЗОГУБ

Галина Вікторівна

директор Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Турбівської селищної ради Вінницького району Вінницької області»

ЛИСЕНКО

Катерина Миколаївна

начальник відділу соціальної роботи з дітьми та сім’ями Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Чечельницької селищної ради

ЛЕБІДЬ

Олександра Петрівна

начальник відділу соціальної допомоги за місцем проживання вдома та надання адресної натуральної та грошової допомоги Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Чечельницької селищної ради

МОТРУК

Лідія Петрівна

соціальний робітник Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради»

НАЛИСА

Ірина Олександрівна

завідувач відділення надання соціальних послуг сім’ї, дітям та молоді комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Ободівської сільської ради» Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Чечельницької селищної ради

ПОПЕРЕЧНА

Людмила Анатоліївна

директор Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Томашпільської селищної ради

ПРИЯЦЕЛЮК

Інна Анатоліївна

фахівець із соціальної роботи Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради»

СКИДАН

Надія Миколаївна 

спеціаліст з соціальних питань відділу соціальної підтримки державних гарантій населення Управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Іллінецької міської ради

ТІШКОВА

Ніна Іллівна

соціальний робітник Гніванської територіальної громади по с. Могилівка

ФАРЕНЮК

Тетяна Петрівна   

директор Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Чечельницької селищної ради

ЧЕПІЛЬ

Ірина Анатоліївна

головний спеціаліст відділу обслуговування громадян управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Крижопільської селищної ради

ЧУХНО

Світлана Віталіївна

заступник директора – начальник відділу соціальної роботи Комунальної установи «Центр соціальних служб Бершадської міської ради»

ЯНЧУК

Антоніна Михайлівна

педагог соціального вищої категорії відділу соціальної роботи Центру соціальних служб Бершадської міської ради

 

Заступник керівника апарату

обласної державної адміністрації

начальник управління діловодства

та контролю апарату обласної

державної адміністрації                                               

         Оксана ДОВГАНЬ


 Додаток 6

                                                                                до розпорядження Голови

 обласної державної адміністрації

                                                                                24 листопада 2021 року № 830

  

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня залізничника  

  

ГОЛОВЧЕНКО

Анатолій Петрович 

лісоруб Жмеринської дистанції лісозахисних насаджень станції «Хмільник»

ЯВОРСЬКИЙ

Андрій Леонідович

начальник станції Гнівань Виробничого підрозділу «Жмеринська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Акціонерного товариства «Укрзалізниця»

 

Заступник керівника апарату

обласної державної адміністрації

начальник управління діловодства

та контролю апарату обласної

державної адміністрації                                           

               Оксана ДОВГАНЬ


 Додаток 7         

                                                                                до розпорядження Голови

 обласної державної адміністрації

                                                                                24 листопада 2021 року № 830

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради

з нагоди Міжнародного дня студента

 

БАГУЛОВ

Сергій Миколайович

слухач Національної академії внутрішніх справ, головний сержант роти оперативного призначення  Національної гвардії України

БЕВЗ

Артем Олександрович

студент Відокремленого структурного підрозділу «Вінницький фаховий коледж Національного університету харчових технологій»

БІЛИЧ

Іван Іванович

студент Вінницького  медичного фахового коледжу ім. ак. Д. К. Заболотного

БРИТАНСЬКА

Ольга Василівна

студентка Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»

БРОДОВА

Софія Сергіївна

студентка Вінницького  національного аграрного університету

ВОНСОВИЧ

Аліна Сергіївна

студентка Калинівського технологічного коледжу

ГОНЧАР

Анастасія Борисівна

студентка Тульчинського фахового коледжу культури

ГОРЯЧКІНА

Наталія Володимирівна

студентка Вінницького кооперативного інституту

ДОМАНСЬКА

Ірина Сергіївна

студентка Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського національного університету

ДРАЧУК

Аліна Ігорівна

студент Вінницького державного педагогічного університету

ДЯЧЕНКО

Тимофій Олександрович 

студент Відокремленого структурного підрозділу «Технологічно-промисловий фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету»

ЄФИМЕНКО

Олег Юрійович

студент Вінницького  національного медичного  університету ім. М. І. Пирогова

ЗАІКІН

Павло Ігорович 

студент Вінницького технічного коледжу

ЗАХАРЧУК

Світлана Олегівна

студентка Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»

ІСЬКОВА

Юлія Вікторівна

студентка Відокремленого структурного підрозділу «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного   торговельно-економічного університету»

КАХНО

Артем Олегович

студент Відокремленого структурного підрозділу «Немирівський фаховий коледж будівництва, економіки та дизайну Вінницького національного аграрного університету»

КЛИМНЬОВА

Альона Сергіївна

студентка Вінницького кооперативного інституту

КЛИМЧУК

Олександр Олегович

студент Вінницького  національного технічного університету

КОВАЛЬ

Вероніка Олександрівна

студентка Вінницького транспортного фахового коледжу

КОЗОРІЗ

Анна Володимирівна

студентка Тульчинського фахового коледжу культури

КОЛОДІЙ

Владислав Олександрович

студент Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»

КОЛОТИЛО

Дмитро Вячеславович

студент Вінницького  національного технічного університету

КОРОЛЬ

Ольга Володимирівна

студентка Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського

КРИВЕНЬКА

Тетяна Вікторівна

студентка Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету   

КУЛИК

Катерина Ігорівна

студентка Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського

ЛАЙТАРЕНКО

Віталій Сергійович

студент Вінницького  національного аграрного   університету

ЛАУТА

Аліна Миколаївна

студентка Відокремленого структурного підрозділу «Чернятинський фаховий коледж ВНАУ»

ЛЕМЕЩАК

Анна Русланівна

студентка Вінницького  медичного фахового коледжу ім. ак. Д. К. Заболотного

МАНЬКОВА

Наталія Іванівна

студентка Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського

МАРТИНЮК

Юлія Олександрівна

студентка Вінницького  національного технічного університету

МАЧУШЕНКО

Тарас Костянтинович

студент Відокремленого структурного підрозділу «Вінницький фаховий коледж Національного університету харчових технологій»

МИКИЧУР

Вадим Ігорович

студент Вінницького  національного аграрного університету

МИХАЙЛОВА

Ангеліна Іванівна

студентка Державного вищого навчального закладу «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж»

МІНОВА

Анжела Русланівна

студентка Вінницького  медичного фахового коледжу ім. ак. Д. К. Заболотного

МІЩУК

Олександр

студент Іллінецького державного аграрного коледжу 

МУКОЇД

Олександра Юріївна

студентка Гайсинського медичного фахового коледжу

НОЙМАНН

Мірабелла Діана

студентка  Вінницького  соціально-економічного університету «Україна»

ОЛІЙНИК

Іван Іванович

студент Гайсинського медичного фахового коледжу

ПАНАСЮК

Ольга Олександрівна

студентка  Вінницького  соціально-економічного університету «Україна»

ПАПАНАГА

Марина Романівна

студентка Відокремленого структурного підрозділу «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного   торговельно-економічного університету»

ПЕТРОВСЬКА

Марія Юріївна

студентка Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. М. Д. Леонтовича

ПРУДИУС

Валерія Євгеніївна

студентка Вінницького  національного медичного  університету ім. М. І. Пирогова

РАДЗІЄВСЬКА

Владислава Русланівна

студентка Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського національного університету

РИХЛЕЦЬКА

Тетяна Сергіївна

студентка Вінницького  медичного фахового коледжу ім. ак. Д. К. Заболотного

САПОЖНІКОВ

Станіслав В’ячеславович

студент Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. М. Д. Леонтовича

лейтенант поліції   СЕМЕНОВА

Ірина Анатоліївна

слухач Національної академії внутрішніх справ

СИНЕНЬКА

Аліна Петрівна

студентка відокремленого структурного підрозділу «Немирівський фаховий коледж будівництва, економіки та дизайну Вінницького національного аграрного університету»

СІДОРОВ

Богдан Сергійович

студент Калинівського технологічного коледжу

СКАПОУЩЕНКО

Віталій Віталійович

студент Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського національного університету

СУЩЕНКО

Анастасія Віталіївна

студентка Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»

ТОВМАР

Ірина Сергіївна

студентка Вінницького  державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського

ТРАЧ

Інна Олександрівна

студентка Вінницького  національного медичного університету ім. М. І. Пирогова

ФАЛЕЙТОР

Анжеліка Олександрівна

студентка  Вінницького  соціально-економічного  університету «Україна»

ХАРКОВЕНКО

Олена Олександрівна

студентка Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету

ЦЕГЕЛЬНЮК

Наталія Юріївна

 

студентка Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»

 

лейтенант поліції

ЧЕРКАШИНА

Ірина Олександрівна

 

слухач Національної академії внутрішніх справ

 

ЧЕРНАТА

Маріанна Олександрівна

студентка Відокремленого структурного підрозділу «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного   торговельно-економічного університету»

ШАХКУЛЯН

Артур Мартунович

слухач Національної академії внутрішніх справ

ЮКАЛО

Вадим Сергійович

студент державного вищого навчального закладу «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж»

ЯКУБІНСЬКА

Павлина Сергіївна

студентка Іллінецького державного аграрного коледжу 

ЯРМОЛЕНКО

Ліза Володимирівна

студентка Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського

ЯХНО

Юлія Віталіївна

студентка Відокремленого структурного підрозділу «Немирівський фаховий коледж будівництва, економіки та дизайну Вінницького національного аграрного університету»

 

Заступник керівника апарату

обласної державної адміністрації

начальник управління діловодства

та контролю апарату обласної

державної адміністрації                                                  

        Оксана ДОВГАНЬ


 Додаток 8          

                                                                                до розпорядження Голови

 обласної державної адміністрації

                                                                                24 листопада 2021 року № 830

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку

 

 

АНДРУЩАК

Людмила Василівна

начальник ВПЗ Велика Русава Вінницької дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта»

БАБІЙ

Вячеслав Анатолійович

фельд’єгер Вінницького обласного вузла спеціального зв’язку

БОНДАРЕНКО

Оксана Ігорівна

спеціаліст з продажів та обслуговування

центру обслуговування абонентів № 5

м. Іллінці Вінницької філії Акціонерного товариства «Укртелеком»

БУРДЕНКОВА

Наталя Вікторівна

провідний спеціаліст з продажів та обслуговування центру обслуговування абонентів № 4 м. Жмеринка Вінницької філії

Акціонерного товариства «Укртелеком»

ВАЩЕНКО

Надія Федорівна

заступник начальника ВПЗ Погребище Вінницької дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта»

ГОТА

Геннадій Миколайович

 

заступник начальника Подільської філії «Українського державного центру

радіочастот»

ГРІЩЕНКО

Ларіса Миколаївна

начальник ВПЗ Ворошилівка Вінницької дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта»

ДАНІЛОВА

Мирослава Францівна

начальник ВПЗ Голендри Вінницької дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта»

ЗАМОРОЦЬКА

Інна Олександрівна

начальник ВПЗ № 29 м. Вінниці Вінницької дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта»

ІВАНОВА

Інна Петрівна

заступник начальника ВПЗ Бар Вінницької дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта»

КЕСАРЧУК

Іван Олександрович

фельд’єгер Вінницького обласного вузла спеціального зв’язку

КІРГАН

Марія Михайлівна

начальник ВПЗ Клембівка Вінницької дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта»

КОРОП

Володимир Борисович

інженер електрозв’язку та лінійних споруд електрозв’язку дільниці транспортної мережі

№ 122/5 м. Шаргород Вінницької філії Акціонерного товариства «Укртелеком»

ЛЕЩЕНКО

Наталія Миколаївна

інженер електрозв’язку з телефонної мережі цеху ядра мережі м. Вінниця Вінницької філії

Акціонерного товариства «Укртелеком»

ЛОСЕНКО

Володимир Михайлович

керівник адміністративно-господарської групи Вінницької філії Акціонерного товариства «Укртелеком»

НОРІН

Олександр Сергійович

електромеханік лінійних споруд електрозв’язку дільниці мережі доступу

№ 322/2 м. Гайсин Вінницької філії Акціонерного товариства «Укртелеком»

ПАЦАНІВСЬКИЙ Олександр Володимирович

інженер електрозв’язку дільниці ядра мережі

та об’єктів зв’язку № 222/4 м. Погребище Вінницької філії Акціонерного товариства «Укртелеком»

ПАЩЕНКО

Наталія Вікторівна

начальник ВПЗ Красне Вінницької дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта»

ПЛИС

Лариса Олександрівна

начальник ВПЗ Кордишівка Вінницької

дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта»

ПОНОМАР

Галина Миколаївна

начальник ВПЗ № 50 м. Вінниці Вінницької дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта»

РЯБОКІНЬ

Світлана Олексіївна

інженер лінійних споруд електрозв’язку

відділу будівництва та експлуатації мережі доступу Вінницької філії Акціонерного товариства «Укртелеком»

СВІНЦІЦЬКИЙ

Сергій Анатолійович

провідний спеціаліст з продажів та обслуговування центру обслуговування абонентів № 10 м. Липовець Вінницької філії

Акціонерного товариства «Укртелеком»

СМЕТАНА

Ігор Миколайович

електромеханік лінійних споруд

електрозв’язку дільниці мережі доступу

№ 322/6 смт Томашпіль Вінницької філії Акціонерного товариства «Укртелеком»

СТАСИШЕНА

Катерина Володимирівна

 

начальник ПВПЗ № 28 Вінницької дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта»

ХМАРУК

Галина Дмитрівна

начальник ВПЗ Війтівка Вінницької дирекції

Акціонерного товариства «Укрпошта»

ХОДАК

Олександр Миколайович

інженер засобів радіо та телебачення І категорії РТПС Вінниця цеху № 2 Вінницької філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення

 

Заступник керівника апарату

обласної державної адміністрації

начальник управління діловодства

та контролю апарату обласної

державної адміністрації                                                

          Оксана ДОВГАНЬ


 Додаток 9           

                                                                                до розпорядження Голови

 обласної державної адміністрації

                                                                                24 листопада 2021 року № 830

 

 

С П И С О К

відзначених Подякою голови облдержадміністрації та голови обласної Ради  

з нагоди 100-річчя Гідрометеорологічної служби України

 

 Вінницький обласний центр з гідрометеорології 

ЛЬОВУШКІН

Геннадій Миколайович

завідувач сектору господарського забезпечення

ФЕДОРОВА

Наталія Василівна

завідувач сектору бухгалтерського обліку – головний бухгалтер

 

Заступник керівника апарату

обласної державної адміністрації

начальник управління діловодства

та контролю апарату обласної

державної адміністрації                                                 

         Оксана ДОВГАНЬ


 Додаток 10         

                                                                                до розпорядження Голови

 обласної державної адміністрації

                                                                                24 листопада 2021 року № 830

 

 

С П И С О К

відзначених Подякою голови облдержадміністрації та голови обласної Ради 

з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

 

Колектив Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва (директор – СЕНИК Лариса Борисівна);

 

колектив Вінницької обласної бібліотеки для юнацтва (директор – ПІСНА Тетяна Олександрівна);

 

колектив Комунальної організації «Шаргородський Центр культури і дозвілля» Шаргородської міської ради (директор – ПІДПАЛЮК Роман Леонідович);

 

колектив Лозівського сільського будинку культури Комунальної організації «Шаргородський Центр культури і дозвілля» Шаргородської міської ради (директор – КИЛІВНИК Микола Михайлович)

 

Заступник керівника апарату

обласної державної адміністрації

начальник управління діловодства

та контролю апарату обласної

державної адміністрації                                           

             Оксана ДОВГАНЬ