РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 357 від 23 квітня 2021 року

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

23 квітня 2021 року

Вінниця

     № 357

 

                     ЗАРЕЄСТРОВАНО

у  Центрально-Західному міжрегіональному управлінні

Міністерства юстиції

(м. Хмельницький)

  28 квітня 2021 року за № 25/242

 Про затвердження Тарифів на платні

послуги, що надаються комунальним

некомерційним підприємством «Вінницьке

обласне патологоанатомічне бюро

Вінницької обласної Ради»

 

        Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року  № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (із змінами), від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» (із змінами) 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 Затвердити Тарифи на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницьке обласне патологоанатомічне бюро Вінницької обласної Ради» (додаються). 

  1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Голови Вінницької обласної державної адміністрації від 23 червня 2009 року № 233 «Про затвердження тарифів на платні медичні послуги», зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області 30 червня 2009 року за № 45/878. 
  1. Департаменту правового забезпечення Вінницької обласної державної адміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький). 
  1. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький), з моменту його оприлюднення. 
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого  заступника Голови Вінницької обласної державної адміністрації Наталю ЗАБОЛОТНУ.

 

Голова Вінницької обласної

державної адміністрації                              

                            Сергій БОРЗОВ

Doro 357