РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 953 від 13 грудня 2019 року

      РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

13 грудня 2019 року

Вінниця

№ 953

 

Про відмову у направленні на альтернативну (невійськову) службу

 

Відповідно до статей 6, 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 7, 11 Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу», пунктів 14, 15 Положення про порядок проходження альтернативної (невійськової) служби та перелік релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 10 листопада 1999 року № 2066, враховуючи рішення обласної комісії у справах проходження альтернативної (невійськової) служби, на підставі  заяви Короля Олексія Євгеновича щодо вирішення питання про направлення на альтернативну (невійськову) службу від 13 листопада 2019 року:

1. Відмовити в направленні на проходження альтернативної (невійськової) служби у зв’язку із несвоєчасним поданням заяви про направлення на альтерна-тивну службу Королю Олексію Євгеновичу, (персональні дані) року народження.

2. Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації (Н. Заболотна) поінформувати про зазначене розпорядження Вінницький об’єднаний міський військовий комісаріат та заявника.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації І. Івасюка.

 

 

 

Голова обласної державної

адміністрації         

Владислав СКАЛЬСЬКИЙ