РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 714 від 17 вересня 2019 року

     РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

17 вересня 2019 року

Вінниця

№ 714

 

Про ліквідацію Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації

 

Відповідно до статей 5, 47 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 104, 105, 110, 111 Цивільного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 року № 606 «Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій»:

1. Припинити Департамент житлово-комунального господарства, енерге-тики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації (ЄДРПОУ 38986709) шляхом ліквідації.

2. Утворити ліквідаційну комісію Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації (21021, м. Вінниця, вул. В. Порика, 29) у складі згідно з додатком.

3. Установити двомісячний строк заявлення кредиторами своїх вимог до Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструк-тури Вінницької облдержадміністрації, що ліквідовується, з дня оприлюднення відповідного повідомлення.

4. Директору Департаменту житлово-комунального господарства, енерге-тики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації Волкову С.А. попередити працівників Департаменту про їх наступне вивільнення у зв'язку із ліквідацією Департаменту.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 05 вересня 2019 року № 685 « Про ліквідацію Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації».

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

    Додаток.doc

 

Голова обласної державної

адміністрації

Валерій КОРОВІЙ