РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 145 від 26 лютого 2019 року

 

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

26 лютого 2019 року                         № 145

 

Про нагородження трудівників області Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради і відзначення Подякою голови облдержадміністрації та голови обласної Ради

 

Відповідно до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 63 «Про відзнаки обласного рівня»:

        1. Нагородити трудівників Вінницької області Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з виплатою грошової винагороди за основним місцем роботи:

 

        1) за багаторічну працю, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди ювілеїв згідно з додатком 1;

 

        2) за сумлінне виконання службових обов’язків, патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав згідно з додатком 2;

  

        3) за сумлінну працю, зразкове виконання на високому професійному рівні службових обов’язків та особливо важливих доручень, пов’язаних із реалізацією державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів та інших завдань, покладених на Державну казначейську службу України, та за підсумками роботи у 2018 році згідно з додатком 3;

 

        4) за багаторічну сумлінну працю в лісовому господарстві, досягнуті успіхи у виконанні виробничих завдань та з нагоди 100-річчя утворення територіального органу управління лісами Вінниччини згідно з додатком 4;

 

        5) за проявлену мужність та відвагу у захисті незалежності та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку та високий професіоналізм згідно з додатком 5;

 

        6) за вагомий внесок в увічнення пам’яті загиблих військовослужбовців та активну громадянську позицію згідно з додатком 6;

 

        7) за активну громадянську позицію, волонтерську підтримку та участь у безстроковій акції «Здай кров – збережи життя воїну-захиснику України»,  та з нагоди Міжнародного жіночого дня згідно з додатком 7;

 

        8) за активну громадянську позицію, волонтерську підтримку та участь у безстроковій акції «Здай кров – збережи життя воїну-захиснику України» згідно з додатком 8;

 

        9) за сумлінну працю, вагомі трудові досягнення та особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу Вінниччини згідно з додатком 9;

 

       10) лауреати рейтингу з вищої спортивної майстерності за підсумками 2018 року згідно з додатком 10;

 

        11) за сумлінне виконання службових обов’язків, особистий внесок у покращення навчально-виховного процесу та з нагоди випуску курсантів та учнів училища згідно з додатком 11;

 

        12) за значний внесок в підготовку управлінських кадрів для органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Вінницької області згідно з додатком 12;

 

        13) за особистий внесок у реалізацію державної правової політики, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 100-річчя утворення органів державної реєстрації актів цивільного стану згідно з додатком 13.

 

        2. Відзначити трудівників Вінницької області Подякою голови обл-держадміністрації та голови обласної Ради:

 

        1)  за активну громадську діяльність, патріотичне виховання молоді, особистий внесок у розвиток ветеранського руху та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав згідно з додатком 14;

 

        2) за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у справу відродження і розвитку національної культури, музейної справи та з нагоди  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав згідно з додатком 15.

 

        3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату облдержадміністрації Бойка В.О.

 

 Голова обласної державної

          адміністрації                                                               

    В. КОРОВІЙ

 

 

 

                                                                                Додаток 1

                                                                                до розпорядження голови

 облдержадміністрації 

                                                                                від 26 лютого 2019 року № 145

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації

та обласної Ради з нагоди ювілею 

БІДЮК

Микола Парфентійович

голова правління споживчого товариства «Шпиківський молокозавод», Тульчинсь-кий район

 

БОСЕНКО

Іван Петрович

начальник відділу агропромислового роз-витку, екології та природних ресурсів Оратівської райдержадміністрації

 

ГОЛОВЧУК

Володимир Васильович

член виконавчого комітету Агрономічної сільської ради Вінницького району

ГРИЦАЙ

Тамара Володимирівна

начальник відділу містобудування та архітектури Липовецької райдержадмі-ністрації

 

ДРОВОЗЮК

Степан Іванович

ректор комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти»

 

генерал-полковник ДРОЗДОВ

Сергій Семенович

 

командувач Повітряних Сил Збройних Сил України

КАЛАШНІКОВА

Зоя Віталіївна

директор Серебрійського навчально-реабілітаційного центру Могилів-Подільсь-кого району

 

КАСЬКО

Анатолій Павлович

начальник управління агропромислового розвитку Барської райдержадміністрації

КИРИЛЮК

Валентина Михайлівна

заступник директора Департаменту агро-промислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації

 

КОЖУХАР

Валерій Олександрович

голова правління приватного акціонерного товариства «Ямпільський приладобудівний завод»

 

КОРЕЦЬ

Володимир Федорович

керівник сільськогосподарського товарист-ва з обмеженою відповідальністю «Нива»  с. Безводне, Ямпільський район

 

КРИЖАНІВСЬКИЙ

Микола Павлович

директор сільськогосподарського товарист-ва з обмеженою відповідальністю «Маяк» с. Володимирівка, Іллінецький район

 

КУШНІР

Тетяна Володимирівна

контролер-касир Вінницької АС-2

ОНИЩУК

Лідія Петрівна

методист Хмільницького районного будин-ку культури

ПОЇЗД

Валентина Савівна

заступник голови Іллінецької райдержадмі-ністрації

РЕПЕЙ

Володимир Іванович 

перший заступник керівника секретаріату Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування

 

ЧУПІНА

Тетяна Володимирівна

головний спеціаліст відділу субвенцій соціального захисту населення управління фінансів виробничої сфери та супро-водження субвенцій Департаменту фінансів облдержадміністрації

 

ШИДЛОВСЬКИЙ  

Вячеслав Станіславович

директор дочірнього підприємства «Неми-рівський райагроліс» Вінницького обласно-го комунального спеціалізованого лісогос-подарського  підприємства «Віноблагроліс»

 

 Заступник начальника управління

діловодства та контролю апарату

облдержадміністрації  - начальник

загального відділу                                                                 

   Н. КРУЧЕНЮК

 

 

 

 

                                                                                Додаток 2

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                від 26 лютого 2019 року № 145

 

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації

та обласної Ради з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

  

Головне управління Національної поліції у Вінницькій області

ВАНЖУЛА

Микола Андрійович

 

 

пенсіонер органів внутрішніх справ

старший сержант поліції

ГОЦМАН

Григорій Олегович

 

поліцейський взводу № 1 роти № 2 батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Вінниця»

 

капітан поліції

ГРИНЧАК

Іван Миколайович

 

 

заступник начальника кінологічного центру

ЖУКОВ

Василь Михайлович

 

 

пенсіонер органів внутрішніх справ

НЕФЕДОВ

Вячеслав Георгійович

 

 

провідний фахівець кінологічного центру

капітан поліції

ПАНЧЕНКО

Максим Миколайович

 

інспектор-кінолог з пошуку вибухових речовин і зброї групи кінологічного забезпечення діяльності територіальних підрозділів кінологічного центру

 

підполковник поліції

ПОЛИВОДА

Роман Іванович

 

 

старший інспектор тренінгового центру

майор поліції

СИДОРУК

Павло Іванович

 

старший інспектор-черговий чергової частини штабу батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Вінниця»

 

 

 

ЦИРКАНЮК

Григорій Григорович

 

 

фахівець І категорії відділення комуналь-но-експлуатаційного забезпечення центру забезпечення

 

майор поліції

ШПИКУЛЯК

Сергій Іванович

 

 

інспектор сектору реагування патрульної поліції № 1 Томашпільського відділення  поліції Могилів-Подільського відділу поліції

  

Заступник начальника управління

діловодства та контролю апарату

облдержадміністрації  - начальник

загального відділу                                                           

         Н. КРУЧЕНЮК

 

   

    

 

                                                                                Додаток 3

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації  

                                                                           від 26 лютого 2019 року № 145 

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації

та обласної Ради за підсумками роботи у 2018 році  

 

ВОЛОШИНА

Юлія Василівна

 

головний спеціаліст відділу обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів державного бюджету управління обслуго-вування розпорядників коштів та інших клієнтів Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області

 

ДІДИК

Ілона Леонідівна

 

заступник начальника відділу оперативного контролю за виконанням операцій з бюджетів управління бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів Головного управління Державної казна-чейської служби України у Вінницькій області

 

ЛАНОВА

Тетяна Іванівна

 

головний спеціаліст відділу фінансової роботи Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області

 

ЛУЧИНСЬКИЙ

Олександр Яськович

 

начальник Управління Державної казна-чейської служби України у Літинському районі

 

МЕТЬ

Віктор Михайлович

 

начальник Управління Державної казна-чейської служби України у Хмільницькому районі та м. Хмільнику

 

МОРОЗ

Оксана Миколаївна

 

головний спеціаліст відділу звітності про виконання державного бюджету управління консолідованої звітності Головного управ-ління Державної казначейської служби України у Вінницькій області

 

НАУМЧУК

Інна Іванівна

 

начальник Управління Державної казна-чейської служби України у Тиврівському районі

 

САМОЙЛОВСЬКА

Майя Михайлівна

 

головний спеціаліст відділу обслуговування установ національної оборони та право-охоронних органів управління обслугову-вання розпорядників коштів та інших клієнтів Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області

 

СОЛДАТЕНКО

Тетяна Юріївна

 

головний спеціаліст відділу бюджетних надходжень та казначейських операцій Головного управління Державної казна-чейської служби України у Вінницькій області

  

Заступник начальника управління

діловодства та контролю апарату

облдержадміністрації  - начальник

загального відділу                                                              

      Н. КРУЧЕНЮК

 

  

                                                                                Додаток 4

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації

                                                                                від 26 лютого 2019 року № 145

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди 100-річчя утворення територіального органу управління лісами Вінниччини

 

Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства 

БЕРЕЗЮК

Валентин Валентинович

 

майстер лісу державного підприємства «Дашівське досвідне лісомисливське господарство»

 

БОНДАР

Володимир Михайлович

 

тракторист лісозаготівельних робіт держав-ного підприємства «Вінницьке лісове господарство»

 

ВОВК

Станіслав Трохимович

 

прес-секретар державного підприємства «Вінницьке лісове господарство»

 

КОТЕНКО

Валентина Григорівна

 

заступник начальника

 

МАЗУР

Валерій Миколайович

 

 

 

лісничий Тростянецького лісництва держав-ного підприємства «Крижопільське лісове господарство»

 

НАКАЗНЮК

Павло Кирилович

 

лісничий Соболівського лісництва держав-ного підприємства «Гайсинське лісове господарство»

 

ОЗМЕНЧУК

Наталія Миколаївна

 

начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансів – головний бухгалтер

 

ПОЛІЩУК

Віктор Анатолійович

 

 

 

директор державного підприємства «Туль-чинське лісомисливське господарство»

 

РОМАНОВИЧ

Андрій Вікторович

 

директор державного підприємства «Іллі-нецьке лісове господарство»

 

САНДУЛ

Юрій Андрійович

 

лісничий Іллінецького лісництва державного підприємства «Іллінецьке лісове госпо-дарство»

 

 

СТАШКО

Віталій Петрович

 

інженер лісового господарства державного підприємства «Бершадське лісове госпо-дарство»

 

ТКАЧ

Володимир Володимирович

 

мисливствознавець ІІ категорії державного підприємства «Хмільницьке лісове госпо-дарство»

  

Заступник начальника управління

діловодства та контролю апарату

облдержадміністрації  - начальник

загального відділу                                                           

         Н. КРУЧЕНЮК

                                                                                

                                          

 

                                                                                Додаток 5

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                від 26 лютого 2019 року № 145

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної

Ради учасників Операції об’єднаних сил

 

майор

ВЕЛЬГУС

Олексій Петрович

 

 

заступник начальника штабу військової частини А1619

старший прапорщик ВОЙТКО

Валерій Михайлович

 

 

старшина роти радіаційного хімічного біологічного захисту військової частини А1619

сержант

ВУСИК

Сергій Володимирович

 

головний сержант-командир бойової машини відділення зенітного ракетного взводу зенітної ракетно-артилерійської батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону військової частини А1619

 

старший солдат

ДАВИДКІН

Вадим Олександрович

 

головний сержант артилерійської батареї артилерійського дивізіону бригадної арти-лерійської групи військової частини А1619

 

майор

ДАВИДЮК

Олександр Вікторович

 

заступник командира протитанкового артилерійського дивізіону з озброєння бригадної артилерійської групи військової частини А1619

 

лейтенант

ДУЧЕНКО

Олег Володимирович

 

 

командир механізованої роти військової частини А2960

майор

ЖМУРКО

Станіслав Тимофійович

 

 

заступник начальника командного пункту штаба військової частини А1619

старший сержант ІВАНЕНКО

Антон Анатолійович

 

 

головний сержант - командир відділення взводу снайперів військової частини А1619

старший солдат

ЛУЦКОВ

Владислав Геннадійович

 

старший оператор розвідувального відді-лення розвідувального взводу розвідуваль-ної роти військової частини А1619

 

лейтенант

ПОДОЛЯН

Ростислав Віталійович

 

помічник начальника штабу-начальник розвідки військової частини А1619

капітан

ПУСТОВІТ

Олександр Миколайович

 

 

заступник командира 9 батальйону військової частини А2896

молодший сержант СОЛЯНИК

Олексій Сергійович

 

 

командир танка танкового взводу танкової роти військової частини А1619

полковник

ШВЕДЮК

Володимир Петрович

 

командир військової частини А1619

  

Заступник начальника управління

діловодства та контролю апарату

облдержадміністрації  - начальник

загального відділу                                                                   

 Н. КРУЧЕНЮК

 

 

 

 

                                                                                Додаток 6

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                від 26 лютого 2019 року № 145

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради  за вагомий внесок в увічнення пам’яті загиблих військовослужбовців 

НЕЧЕПУРЕНКО

Олександр Володимирович

 

 

приватний підприємець

НЕЧКАЛЮК

Іван Андрійович

 

директор товариства з обмеженою відпові-дальністю «ФІДЕЛІЯ-Т»

 

підполковник

САКАРА

Микола Сергійович

 

 

начальник квартирно-експлуатаційного відділу м. Вінниця

 

Заступник начальника управління

діловодства та контролю апарату

облдержадміністрації  - начальник

загального відділу                                                               

     Н. КРУЧЕНЮК

 

                                                                              

 

                                                                                Додаток 7

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                від 26 лютого 2019 року № 145

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради за участь в акції «Здай кров – збережи життя воїну - захиснику України» та з нагоди Міжнародного жіночого дня

 

Обласна комунальна установа «Вінницька обласна станція переливання крові» 

ГІНДІЧ

Ольга Юріївна

фельдшер-лаборант відділу лабораторних досліджень

 

КОРНІЄНКО

Алла Віталіївна

лікар-трансфузіолог відділу комплекту-вання донорських кадрів

 

КРАВЧУК

Світлана Миколаївна

операційна медична сестра відділу заготівлі крові

 

ЛАМБІНА

Віра Іванівна

 

медичний реєстратор відділу заготівлі крові

 

НОВОТАРСЬКА

Ірина Миколаївна

медичний реєстратор відділу комплекту-вання донорських кадрів

 

ПИСАРСЬКА

Інна Сергіївна

операційна медична сестра відділу заготівлі крові

 

ПРИДАТЧЕНКО

Ія Ростиславівна

 

лікар-трансфузіолог відділу заготівлі крові

  

Заступник начальника управління

діловодства та контролю апарату

облдержадміністрації  - начальник

загального відділу                                                         

         Н. КРУЧЕНЮК

 

 

  

                                                                                Додаток 8

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації

                                                                                від 26 лютого 2019 року № 145

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради за участь у безстроковій акції «Здай кров - збережи життя воїну-захиснику України»

 

Колектив комунального некомерційного підприємства «Вінницька міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги»  

БОЖКО

Василь Борисович

головний лікар комунального некомер-ційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Немирівської районної ради Вінницької області»

 

БОЙЧУК

Павло Леонідович

медичний брат денного стаціонару Немирівської лікарської амбулаторії  ЗПСМ

 

БОЙЧУК

Олександр Юхимович

заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Немирівської районної ради вінницької області»

 

БУРМА

Любов Миколаївна

завідувач ФП с. Стрільчинці, Немирівський район

 

ГУСЛЯКОВ

Володимир Васильович

заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення комунального підприємства «Немирівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Немирівської міської ради

 

ДЕНИСЮК

Василь Григорович

водій обласної комунальної установи «Вінницька обласна станція переливання крові»

 

МАЛЬОВАНА

Світлана Петрівна

медичний статистик комунального підпри-ємства «Немирівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Немирівської міської ради

 

МЕЛЬНИК

Ірина Григорівна

медсестра Чуківської лікарської амбула-торії загальної практики-сімейної медицини Немирівського району

 

ПОПАТЕНКО

Павло Миколайович

лікар загальної практики-сімейний лікар Немирівської лікарської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини

 

РАДЧЕНКО

В’ячеслав Олександрович

завідувач Мухівецької лікарської амбула-торії загальної практики-сімейної медицини Немирівського району

 

СЕМЕНЬКО

Богдан Ігорович

інженер з комп’ютерних мереж комуналь-ного підприємства «Немирівський міський центр первинної медико-санітарної допомо-ги» Немирівської міської ради

 

СИРОТА

Людмила Володимирівна

молодша медична сестра Немирівської лікарської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини

 

ЧЕРНЕГА

Вадим Вікторович

головний лікар комунального підпри-ємства «Немирівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Немирівської міської ради

 

ШОЛУБАЙ

Алла Миколаївна

завідувач ФП с. Медвежа, Немирівський район

 

 

Заступник начальника управління

діловодства та контролю апарату

облдержадміністрації  - начальник

загального відділу                                                                 

   Н. КРУЧЕНЮК

                                                                              

  

 

 

                                                                                Додаток 9

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації

                                                                                від 26 лютого 2019 року № 145

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради працівників ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» 

ГАВРІШ

Олександр Олексійович

 

директор

ГОГОЛЬ

Лідія Василівна

 

змінний інженер-технолог

ГОЦУЛ

Сергій Володимирович

 

газорізальник

ГРАНАЛЬСЬКИЙ

Михайло Іванович

тракторист-машиніст сільськогосподарсь-кого виробництва СГД Джугастра

 

МИХАЙЛОВСЬКИЙ Микола Володимирович

тракторист-машиніст сільськогосподарсь-кого виробництва МТС приватного акціонерного товариства Крижопільський цукровий завод

 

МОЛОДЧАК

Юлія Володимирівна

адміністратор приватного акціонерного товариства «Продовольча компанія «Поділля» с. Слобода-Підлісівська, Ям-пільський район

 

ЧЕЛИК

Віталій Сергійович

тракторист-машиніст сільськогосподарсь-кого виробництва СГД Колос

 

  

працівників товариства з обмеженою відповідальністю «Продовольча компанія «Зоря Поділля», Гайсинський район 

БУЗІВАКА

Дмитро Михайлович

тракторист-машиніст сільськогосподарсь-кого  виробництва

 

ГРАБОВИЙ

Віталій Володимирович

 

головний агроном філії «Кунянська»

ДИБСЬКИЙ

Юрій Савович

електромонтер з ремонту та обслугову-вання електроустаткування відділення Цукровий завод

 

ЛАЗУН

Анатолій Володимирович

 

головний механік відділення Цукровий завод

ПІХОВИЧ

Віталій Миколайович

 

слюсар-ремонтник відділення Цукровий завод

СНІЦАРЕНКО

Ярослав Васильович

 

водій автотранспортних засобів

ШЕВЧУК

Петро Васильович

 

механік-налагоджувальник

  

Заступник начальника управління

діловодства та контролю апарату

облдержадміністрації  - начальник

загального відділу                                                       

             Н. КРУЧЕНЮК

 

 

   

                                                                                Додаток 10

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                від 26 лютого 2019 року № 145

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради за результатами рейтингу з вищої спортивної майстерності

 

  спортсмени Вінницької області 

ДАНІЛЕНКО

Данило

майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової

 

ДЯЧЕНКО

Олександр

 

майстер спорту України з хокею на траві

КАЗІК

Олександр

майстер спорту України міжнародного класу з біатлону

 

КОСТИШЕН

Дмитро

майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное

 

ЛАХМАНОВ

Денис

майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное

 

МОРОЗ

Андрій

заслужений майстер спорту України зі спортивних танців

 

МОРОЗ

Катерина

заслужений майстер спорту України зі спортивних танців

 

СЕМИКРАС

Святослав

майстер спорту України міжнародного класу з сумо

 

ТОКАРЧУК

Олексій

майстер спорту України міжнародного класу з боксу

 

ТОМЛЯК

Марина

заслужений майстер спорту України з кікбоксингу WPKA

 

ЦАРЬКОВ

Олег

заслужений майстер спорту України зі стрільби кульової

 

 

тренери Вінницької області 

БУТЕНКО

Сергій Леонідович

заслужений тренер України, тренер-викладач з веслування на байдарках і каное комуналь-ного закладу «Вінницька обласна спеціалізо-вана дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з веслування ім.                Ю. Рябчинської»

 

ВАКАЛЮК

Роман Валерійович

заслужений тренер України, тренер-викладач з боксу комунального закладу «Вінницька школа вищої спортивної майстерності» та міської дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця»

 

ДАІАУРІ

Важа Шотайович

 

заслужений тренер України, тренер-викладач з сумо та боротьби вільної Вінницької місь-кої дитячо-юнацької спортивної школи № 5

 

ДОВБНЯ

Валерій Григорович

заслужений тренер України, тренер-викладач з кікбоксингу ISKA комунального закладу «Вінницька обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа»

 

КАСЯНЧУК

Микола Анатолійович

заслужений тренер України, тренер-викладач з хокею на траві комунального закладу «Вінницька школа вищої спортивної майстерності»

 

КУЧЕРЯВИЙ

Сергій Марцінович

заслужений тренер України, тренер-викладач з біатлону дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю «Інваспорт»

 

ЛЯДИШЕВ

Костянтин Костянтинович

заслужений тренер України, тренер-викладач зі стрільби кульової комунального закладу «Вінницька школа вищої спортивної майстерності»

 

МОРОЗ

Ірина Павлівна

тренер клубу спортивного танцю «Академія танцю»

 

СЕРГУН

Світлана Михайлівна

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України, тренер-викладач з веслування на байдарках і каное комунального закладу «Вінницька школа вищої спортивної майстерності»

 

ЩЕРБА

Віктор Леонідович

 

заслужений тренер України зі стрільби кульової, директор комунального закладу «Вінницька міська дитячо-юнацька спортив-на школа стрільби»

 

 

Заступник начальника управління

діловодства та контролю апарату

облдержадміністрації  - начальник

загального відділу                                                                

    Н. КРУЧЕНЮК

 

  

 

                                                                                Додаток 11

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації  

                                                                                від 26 лютого 2019 року № 145

                                                                 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди випуску курсантів та учнів вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності                         

 (м. Вінниця)

  

ГОРИЧКО

Надія Григорівна

 

методист навчально-методичного відділу

майор служби цивільного захисту

МАРЦІНКО

Вадим Вячеславович

начальник курсу

 

 Заступник начальника управління

діловодства та контролю апарату

облдержадміністрації  - начальник

загального відділу                                                                 

   Н. КРУЧЕНЮК

 

 

 

                                                                                Додаток 12

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації

                                                                                від 26 лютого 2019 року № 145

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради працівників Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

 

ГОЛИНСЬКА

Олеся Володимирівна

доцент кафедри економічної та фінансової політики

 

ГУЛЄВИЧ

Альона Юріївна

начальник відділу профорієнтації та конкурсного відбору

 

ДІДЕНКО

Тетяна Костянтинівна

завідувач сектору забезпечення якості освіт-нього процесу відділу організації освітнього процесу

 

ПРИХОДЧЕНКО

Людмила Леонідівна

завідувач кафедри публічного управління та регіоналістики

 

  

Заступник начальника управління

діловодства та контролю апарату

облдержадміністрації  - начальник

загального відділу                                                       

             Н. КРУЧЕНЮК

 

  

                                                                                Додаток 13

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                від 26 лютого 2019 року № 145

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди 100-річчя утворення органів державної реєстрації актів цивільного стану

 

Головне територіальне управління юстиції у Вінницькій області  

ВЕРНІК

Інна Василівна

начальник Жмеринського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану

 

ГРЕЗЕНТ

Олена Анатоліївна

начальник Жмеринського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану

 

КРЕЙДІНА

Інна Володимирівна

начальник Козятинського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивіль-ного стану

 

МЕЛЬНИК

Людмила Анатоліївна

начальник Липовецького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану

 

СИДОРАН

Альона Іванівна

заступник начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації

 

  

Заступник начальника управління

діловодства та контролю апарату

облдержадміністрації  - начальник

загального відділу                                                                

    Н. КРУЧЕНЮК

 

 

 

                                                                                Додаток 14

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                від 26 лютого 2019 року № 145

 

С П И С О К

відзначених Подякою голови облдержадміністрації та голови обласної Ради з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 

 

АКОП’ЯН

Размік Гургенович

голова Крижопільської районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціо-налістів)

 

БІЛІНСЬКИЙ

Олександр Іванович

голова Ямпільської районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціо-налістів)

 

БІЛОЗОР

Василь Вікторович

голова Іллінецької районної Спілки ветера-нів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

 

ВІВЧАРУК

Василь Миколайович

голова Чечельницької районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

 

ГАВРИЛИШИН

Анатолій Михайлович

голова Ладижинської міської Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціо-налістів)

 

ГОЛОТЕНКО

Володимир Олександрович

голова Томашпільської районної Спілки ветеранів Афганістану

 

ГОНЧАРУК

Володимир Миколайович

голова Хмільницької міськрайонної Спілки ветеранів війни в Афганістані

 

ГОРДІЙЧУК

Олексій Улянович

голова Тульчинської районної Спілки вете-ранів Афганістану

 

ГРАБІВСЬКИЙ

Віктор В’ячеславович

голова Чернівецької районної Спілки вете-ранів Афганістану

 

ДЕМИХІН

Іван Павлович

Голова Липовецької районної ради ветера-нів Афганістану

 

ДРАМАРЕЦЬКА

Тетяна Петрівна

голова Козятинської міськрайонної органі-зації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

 

ДРОЗД

Микола Васильович

голова Тиврівської районної громадської організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

ЗАРІЦЬКИЙ

Павло Францович

 

учасник бойових дій в Республіці Афганістан, м.Жмеринка

 

ЗОРЯ

Василь Михайлович

голова Барської районної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціо-налістів)

 

ІВАСИК

Анатолій Олексійович

голова Бершадської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

 

КИРИЛІШИН

Петро Андрійович

голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів)

 

КОВАЛЬЧУК

Олександр Васильович

голова Спілки ветеранів війни в Афганіс-тані Вінницького району

 

КОРНІЄНКО

Володимир Петрович

голова Тростянецької районної Спілки ветеранів Афганістану «Саланг»

 

ЛІЩИШИН

Іван Михайлович

голова Немирівської районної Спілки вете-ранів війни в Афганістані

 

МАЗУРЕНКО

Микола Павлович

голова Літинської районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціо-налістів)

 

МАРКЕВИЧ

Володимир Петрович

голова Шаргородської районної Спілки ветеранів Афганістану

 

МЕЛЬНИК

Володимир Петрович

голова Мурованокуриловецької районної Спілки ветеранів Афганістану

 

МЕЛЬНИЧУК

Леонід Григорович

голова Могилів-Подільської районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

 

НИКУЛЯК

Андрій Анатолійович

голова Могилів-Подільської міської Спілки ветеранів війни в Афганістані «Інтер»

 

ПЕРЕБЕТЮК

Анатолій Миколайович

голова Спілки учасників бойових дій в Афганістані м. Вінниця

 

РУДЕНКО

Іван Васильович

 

голова Оратівської районної організації воїнів-інтернаціоналістів

 

СВІРІПА

Володимир Михайлович

голова Гайсинської районної Спілки ветера-нів Афганістану

 

СКІЧКО

Олександр Миколайович

голова Піщанської районної Спілки вете-ранів Афганістану

 

СМОЛЯК

Олександр Григорович

голова громадської організації «Тульчинсь-ка міська Спілка ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів)»

 

СТОРОЖУК

Олександр Володимирович

голова Теплицької районної Спілки вете-ранів Афганістану

 

ФАРМАГЕЙ

Павло Іванович

голова Жмеринської міської Спілки ветера-нів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

 

ЦЕГЕЛЬНЮК

Олександр Гаврилович

голова Погребищенської районної організа-ції Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів)

 

ЦІПОТАН

Микола Степанович

 

 

 

 

 

 

учасник бойових дій в Республіці Афганістан, заступник головного лікаря КНП «Жмеринська центральна районна лікарня» з експертизи тимчасової непраце-здатності, м.Жмеринка

 

ШУМАНСЬКИЙ

Петро Володимирович

голова Калинівської районної Спілки вете-ранів Афганістану

 

Учасники бойових дій в Афганістані  

БЕДРАК

Михайло Іванович

м. Вінниця

БЕЗСМЕРТНИЙ

Микола Васильович

м. Могилів-Подільський

БОВКУН

Василь Павлович

м. Калинівка

БОНДАРЧУК

Олександр Іванович

 м. Козятин

ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ 

Борис Григорович

Барський район

ВОЙТЕНКО

Віктор Євгенійович

м. Вінниця

ВОЙТУН

Сергій Миколайович

Шаргородський район

ВОЛОШИН

Сергій Петрович

м. Вінниця

ГОРДІЄЦЬ

Микола Павлович

м. Калинівка

ГРЕБЕНЮК

Олександр Васильович

м. Липовець

ГРУЗЕВИЧ

В’ячеслав Григорович

Ямпільський район

ГУЦАЛЕНКО

Віктор Іванович

м. Козятин

ГУЦАЛЮК

Анатолій Борисович

м. Вінниця

ДМИТРУК

Андрій Миколайович

м. Козятин

ЖУРАВЕЛЬ

Олександр Володимирович

м. Бар

ЗАВІРЮХА

Олександр Миколайович

м. Калинівка

ІЩЕНКО

Дмитро Антонович

м. Гайсин

КЕРАНЧУК

Микола Григорович

м. Гайсин

КОВАЛЬЧУК

Іван Володимирович

Літинський район

КОВТОНЮК

Леонід Іванович

м. Козятин

КОПАЙГОРОДСЬКИЙ

Михайло Михайлович

Шаргородський район

КОСТЕНКО

Сергій Іванович

Літинський район

КРИКУН

Василь Терентійович

м. Бершадь

КУЧКОВСЬКИЙ

Володимир Гаврилович

м. Іллінці

ЛАНОВИЙ

Сергій Іванович

м. Вінниця

ЛИСУНЕЦЬ

Олександр Михайлович

м. Вінниця

МАЗУР

Михайло Іванович

Калинівський район

МАКОДЗЕБА

Василь Олексійович

м. Вінниця

МАРЧУК

Володимир Миколайович

м. Вінниця

МЕЛЬНИК

Василь Петрович

Шаргородський район

МЕЛЬНИК

Юрій Іванович

Томашпільський район

НЕЧИПОРУК

Віктор Миколайович

м. Калинівка

ОГАНІСЯН

Рудик Альбертович

Іллінецький район

ОЛІЙНИК

Анатолій Володимирович

м. Вінниця

ПЕРЕБИЙНОС

Володимир Анатолійович

 

Шаргородський район

ПИНДИК

Андрій Олександрович

м. Вінниця

ПИПА

Василь Васильович

м. Вінниця

ПІРУС

Олександр Васильович

м. Могилів-Подільський

ПЛЕТІНКО

Сергій Олександрович

Могилів-Подільський район

ПОЛИВАНИЙ
Анатолій Дмитрович

Вінницький район

ПОЛІЩУК

Олександр Володимирович

 

м. Вінниця

ПРУС

Михайло Петрович

Хмільницький район

СІНЬКО

Олександр Іванович

м. Вінниця

СКРИПНИК

Олександр  Євгенович

 

керівник концертного ансамблю     Вінницької міської спілки ветеранів Афганістану «Перевал»

 

СОКУР

Петро Володимирович

Теплицький район

СТАРИНСЬКИЙ

Юрій Анатолійович

м. Вінниця

СТОРЧАК

Володимир Григорович

Вінницький район

СУЛІМОВ

Валерій Григорович

м. Козятин

ТКАЧ

Володимир Миколайович

м. Тульчин

ТРАЧУК

Андрій Васильович

Тиврівський район

ЦВІЛИК

Роман Миколайович

м. Жмеринка

ЧИЧУГА

Михайло Іванович

м. Могилів-Подільський

ШЕЛЬМАН

Микола Михайлович

смт Оратів

ШЕПІТКО

Василь Васильович

Чечельницький район

ШУТИЛО

Леонід Іванович

м. Гайсин

ЩЕРБАТИЙ

Михайло Павлович

смт Томашпіль

ЯКОВЕНКО

Віктор Миколайович

Теплицький район

ЯХНЕНКО

Борис Володимирович

м. Вінниця

 

Заступник начальника управління

діловодства та контролю апарату

облдержадміністрації  - начальник

загального відділу                                                                 

   Н. КРУЧЕНЮК

 

  

 

                                                                                Додаток 15

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                від 26 лютого 2019 року № 145

 

С П И С О К

відзначених Подякою голови облдержадміністрації та голови обласної Ради з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

Вінницький обласний краєзнавчий музей 

БРОДЗЬ

Олена Василівна

вчений секретар, член авторського колективу та коректор альбому «Вони пройшли крізь вогонь»

 

ДОБРОВОЛЬСЬКА

Надія Степанівна

старший науковий співробітник  

ЗАРУБЕНКО

Алла Владиславівна

науковий співробітник

 

 

ЖУЛЬКОВА

Тетяна Іванівна

провідний інженер, автор макету альбому «Вони пройшли крізь вогонь»

  

Заступник начальника управління

діловодства та контролю апарату

облдержадміністрації  - начальник

загального відділу                                                                  

  Н. КРУЧЕНЮК

 

Голова ОДА

Скальський Владислав Володимирович

 

Анонси подій

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5